úterý 16. října 2018

JAKOU MÁTE BARVU OČÍ? ZJISTĚTE PODLE TOHO, JAKOU MÁTE POVAHU.Jak pravdivé je moudro „Oko do duše okno.“ Sami znáte situace, kdy např. neříkáte pravdu a díváte se přitom úplně jinam, než na toho, s kým hovoříte. Nebo se stydíte, jste nervózní a těkáte očima všude možně. Věděli jste však, že barva očí dokáže určit váš charakter?
Vědci na celém světě provádějí studie zaměřené na odhalení lidského charakteru. Existuje mnoho metod a testů, které dokonale zjistí tajemství mysli. Povaha člověka je velice složitá a často i daná osoba o sobě spoustu věcí netuší.
Nečekané situace, které se mohou stát každému z nás, tak mohou vyvolat reakce, o nichž jsme dosud nevěděli. V dnešním článku vám nabízíme jednu z možností, jak lépe poznat sami sebe. Je to velice jednoduché, stačí se podívat do zrcadla a přesně určit barvu svých očí. Podle vědců ze jedné švédské univerzity má barva očí přímou spojitost s osobními rysy. Pojďte se tedy podívat do naší galerie, co o vás prozradí ty vaše. Kliknutím na šipku se dostanete do galerie.Modré oči
Tato barva očí je podle výzkumů nejvíce žádaná. Lidé, kteří ji mají, jsou charakterizování jako opatrní, plaší a neprůbojní. Často ustoupí ostatním, i když vědí, že právě jejich názor je ten pravý. Bylo vědecky dokázáno, že modrooké ženy nejlépe snášejí porodní bolesti. 
ŠEDÉ OČI

Tato méně obvyklá barva je odstínem modré. Lidé s „ocelovým pohledem“ jsou neústupní, cílevědomí, tvrdošíjní a bohužel někdy i citově chladní. Bývají také kreativní, nápadití, a přestože jim chybí smysl pro humor, oplývají rozpustilostí, temperamentem a racionálním myšlením.
OŘÍŠKOVÉ OČI

Tento jemný hnědý odstín charakterizuje milého, nekonfliktního člověka, který má však pro okolí jednu malinkatou vadu; je upřímný a pravdu se nebojí říct nahlas. Jejich nositelé jsou věrní, nezávislí a neumějí lhát. 
TMAVĚ HNĚDÉ OČI

Tento odstín mají vysoce inteligentní lidé s vůdcovskými sklony. Mají vysoké sebevědomí, často si jdou bez ohledu za svým cílem, i když je ostatními považován za nemožný. Díky tomu mají bezmeznou důvěru lidí, s nimiž pracují. Tito lidé nemají kladný vztah k alkoholu a hodně se zajímají o sport. 
ZELENÉ OČI

Krásná barva ukazující na člověka, který má sexappeal. Jejich nositel je svůdný, atraktivní a také vášnivý. Lásku umějí dávat, ale potřebují jí i hodně dostávat. Mohou být pomstychtiví a nepředvídatelní.