pátek 1. ledna 2021

Sestřička Tiffany Dover která se nechala očkovat a odpadla, po deseti hodinách zemřela 


Jistě znáte krátké video, které se objevilo na internetu, kde zdravotní sestra zkolabuje po očkování přímo na kameře (obrázek nalevo). Jmenovala se Tiffany Dover a pracovala na oddělení pro kritické pacienty. Hned ten stejný den, o pár hodin později se objevilo další video, kde se sestřička údajně probrala z mdlob (obrázek napravo) a lehkovážně přiznává, že to nic není, že v posledních 6 týdnech omdlela celkem 6 krát, což je nesmysl. Ten, kdo někdy omdlel, ví dobře, že to není žádná legrace. A s takovou indispozicí by ji přece neočkovali pokusným očkováním, kde si nemohou být jisti výsledky. Ve videu dále říká, že je velmi citlivá na sebemenší bolest, na rozčilení, anebo když vidí krev – což je další nesmysl, protože pak by asi nemohla pracovat jako zdravotní sestra.

Ve stejném videu říká lékař že to, že omdlela, „je reakce, která se může často stát.“

Spíš by se dalo říct, že je to velmi podezřelé.

Mezitím nemocnice vydala prohlášení, že sestřička je v pořádku, ale pak je zase honem stáhla.

A druhý den se objevila zpráva o úmrtí Tiffany Dover, 30 let staré, ze státu Alabama. Její příbuzní byli uvedeni ti stejní, jako na její Facebook stránce. A pak zpráva zase zmizela.

Někdo připsal na Facebook že je v pořádku, je doma a zotavuje se. Z čehopak se asi zotavuje? Ve druhém videu prohlásila, že je v pořádku, tak jak to, že se zotavuje?

Pak byla vydána další videa a všude sestřička sama říká, že je v pořádku. A i tato videa rychle zmizela. Takže byl vytvořen skutečný chaos.

Mezitím se vynořily desetitisíce zájemců po celém světě, kteří jí napsali 8,500 zpráv na Facebook. A pak byla její stránka stažena a veškeré hledání úmrtních oznámení s použitím jejího jména bylo zablokováno.

PROTOŽE TIFFANY DOVER NA NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ ZEMŘELA.

Možná namítnete, jak mohla zemřít, když později nahrála další video, kde odmávala předešlou mdlobu jako něco normálního? Ale podívejte se dobře na oba obrázky nahoře. Ten nalevo, to je Tiffany; ten napravo je jiná osoba. Jiné čelo, jiný tvar očí, jiný výraz, jiná ramena (šířka i tvar) a jiný způsob jednání. A když si poslechnete její hlas (na uvedené stránce), tak je v každém videu zjevně jiný.

ANO, TIFFANY DOVER ZEMŘELA NA NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ. A musím dodat, že není ta jediná.

Na příklad, šest lidí zemřelo během testování očkování, vyvinutého firmou Pfizer. Dva z nich zemřeli na očkování samotné, čtyři na placebo. Jaktože zemřeli na placebo, což má být naprosto neškodná látka? Jak již bylo psáno v mém dřívějším článku, farmaceutické firmy někdy použijí namísto placebo nějaké jiné očkování, nebo nějaký jiný, škodlivý produkt. Tím pádem, když dojde k záporným vedlejším účinkům, způsobeným jejich očkováním, nevypadá to tak zle v porovnání s „placebo“ skupinou.

Tisíce očkovaných rovněž onemocnělo, nebyli schopni pracovat a museli být převezeni do nemocnice. Jiné postihla paralyza obličeje a další dostali těžký zánět páteře (meningitidu). Vzniklo dokonce podezření, že některé protilátky, které očkování vyprodukovalo, mohly napadnout mozek a míchu. Očkování rovněž podnítí existující zdravotní potíže a může způsobit jejich podstatné zhoršení.

Ovšem nejsou to jen očkovaní, kteří na jeho následky doplatili. Brandy Vaughan, která agitovala proti jakémukoliv očkování, byla nalezena mrtvá jejím 9-letým synkem. Brandy pracovala dříve ve farmaceutickém průmyslu a když pochopila jaké riziko očkování představuje, rozhodla se proti tomu vystoupit a založila organizaci „Poznejte riziko“ (Learn the Risk).

Další oběti jsou vědci, kteří pracují na COVID výzkumu. Mnozí byli zavražděni a jiní zemřeli za podezřelých okolností. Tak na příklad, ruský vědec Alexander Kaganský byl bodnut nožem a vyhozen z okna jeho bytu ve 14. poschodí. Frank Plummer, který pracoval v Kanadě na výzkumu korony, byl zavražděn v Keňi ihned poté, co tisk vyjevil, že byl klíčovou osobou čínské biologické špionáže. Profesor Bing Liu z University v Pittsburghu byl zastřelen těsně před tím, než publikoval objev, týkající se buněčného mechanismu, který je základem COVID infekce.

Gita Ramjee zkoumala léčbu a prevenci HIV. Zemřela krátce poté, když se z Londýna vrátila zpět do Jižní Afriky. Řidič Pyae Sone Win Maung, který převážel koronavirové vzorky pro WHO, byl zastřelen.

Madagaskar vyvinul svoje vlastní očkování, které je na bázi výtažků z tamnějších rostlin a které opravdu funguje proti chřipce. President Madagaskaru Andry Rajoelina prozradil, že WHO (Organizace pro světové zdraví) mu nabídla 20 milionů dolarů, když do očkování přidají nějaké jedovaté látky. „My nebudeme otravovat naše spoluobčany!“ prohlásil president Rajoelina. „Kdo jste nemocní, přijděte na Madagaskar, my vás rádi přijmeme. A když si koupíte naše očkování, musíte vzít to, co je žluté. Nekupujte to zelené, to už Evropané otrávili nějakým jedem.“