čtvrtek 23. února 2023

Zemětřesení ve vztahu Shopaholicadel: Nejdřív dvě žádosti o ruku, teď s Davidem řeší rozchod


 Adéla Pulcová alias Shopaholicadel to se svým přítelem Davidem nemá tak růžové, jak se v poslední době prezentuje. Ačkoliv ji David ještě nedávno požádal o ruku přímo ve vysílání pořadu Drbny na TV Barrandov, tak dnes to vypadá, že slavná dvojice půjde od sebe. Influencer FatDad, který se začal specializovat přímo jen na Shopaholicadel, na svém YouTube kanálu zachytil, jak si Adéla vylévá srdíčko a potvrzuje, že s Davidem je nejspíš konec.O Shopaholicadel se stále víc hovoří, že je novým projektem Kazmy, i když by to byl vážně obrovský kauf a Kazmovi fanoušci by mu zajisté vzdávali hold, tak nic není potvrzené. Každopádně tato dívka je vážně něco a dokazuje to každý den na svých sociálních sítích. Čím dál častěji se o ni zajímá influencer a youtuber FatDad, který vždy vyčmuchá něco, o čem fanoušci ani sledující Adély nemá tušení. Tentokrát ukázal samotnou Adélu, jak mluví o Davidovi a myslí si, že ji slyší jen ten, ke komu hovoří.


Shopaholicadel má trable v ráji

 "Včera mi dal David dost jasně najevo, že už se mnou nechce být. Takže jsem z toho teď úplně v pr*eli a nevím co budu dělat. Vůbec jsem nespala a pořád jen brečím a poslouchám smutné písničky," začala se svěřovat Shopaholicadel ve videu, které na svůj YouTube kanál postnul FatDad. 

Miminko se jim nedaří 

"Možná má David na lepší holku než jsem já. Asi pro něj nejsem ta pravá. Možná spolu vážně nebudem. Jsem kvůli tomu dokonce i zvracela. Včera mě prostě zabolelo to a úplně mě píchlo u srdce, že mě nechtěl ani obejmout ani mi dát pusu. Možná že David se tak chová, protože jsem mu furt nedala dítě, protože nám to prostě nejde," vzlykala Adéla ve videu.

Přitom ještě nedávno se dvojice objevila ve dvou pořadech na TV Barrandov, kde vypadali naprosto spokojeně. Nejdříve si je k sobě pozval Jaromír Soukup, který narážel na to, zda vystupují jako fake nebo to myslí vážně. V druhém pořadu Drbny David dokonce už podruhé Adélu požádal o ruku. Co se mezi nimi stalo se nejspíš brzy dozvíme.