pátek 27. října 2017

Ženy, dívky, bolí vás sex? Víme, proč!

Skučíte při milování ne slastí, ale bolestí? Tady jsou nejpravděpodobnější příčiny vašeho trápení: 

1. Chlapec až příliš tlačí na pilu Vášnivý sex je určitě super, ale všechno má své meze. Pokud do vás váš drahý buší tak, že vám tečou slzy a nejde zrovna o dojetí, možná by bylo vhodné mu sdělit, aby zvolnil. Naučte ho citlivosti, zvlášť pokud ho příroda obdarovala větší výbavičkou. 

2. Sahara hadr Mezi nejčastější příčiny toho, že si neužíváte milování kvůli bolesti, patří nedostatečná vaginální lubrikace. Pár dní po menstruaci má žena v těle nižší hladinu estrogenu a její vagina zkrátka nevlhne tolik jako v jiných částech cyklu. Pak je ještě možné, že máte v posteli kopýtko, které vás nedokáže vzrušit. Vyměňte to. A ten lubrikant si pro jistotu nechte v šuplíku. 

3. Ta zítřejší prezentace… Vaginální svalstvo je extrémně citlivé na stres. Kvůli tomu, že při sexu myslíte na povinnosti následujícího dne, nejste schopná se naplno uvolnit a sex vás logicky bolí. Uvolněte se, než na to s miláčkem skočíte. Jděte na krátkou procházku, dejte si skleničku vína, udělejte si navzájem masáž chodidel. 

4. Zpomalený metabolismus Plná střeva mohou tlačit na pánevní dno a výsledkem je tupá bolest při sexu. Jezte hodně zeleniny a pravidelně se hýbejte. 
5. PMS Máte před menstruací? To také může být důvod, proč je vám sex nepříjemný. Jste přecitlivělá na dotyky a pohyby uvnitř. Sexujte tak, abyste vy byla nahoře a mohla si tak kontrolovat hloubku a intenzitu průniku. 

6. Venku je minus pět Víte dobře, že chladné počasí dělá z vašich rukou i rtů drátěnky na nádobí. To samé se může dít i s pokožkou tam dole. V mrazivém počasí proto používejte krémy či olejíčky určené speciálně pro intimní hygienu. 

7. Včera jste uběhla deset kiláků Vaginální svaly jsou napojené na svaly stehenní, zádové i břišní – není nic divného na tom, že je máte po sportu namožené též. 

8. Trefili jste G-bod Ačkoli je pro většinu žen dráždění G-bodu slastí, může se stát, že zrovna vám to bude nepříjemné. Nevadí, prostě změňte polohu. 
9. Změnila jste aviváž Přemýšlejte, co se vám v poslední době stalo. Spala jste se svým chlupatým miláčkem (ne vaším partnerem, spíš třeba psem) v jedné posteli? Koupila jste si nový sprchový gel? Požahala vás medúza? Alergické reakce se mohou projevit i tam dole – svěděním či pálením při sexu či otokem. Pokud projevy alergie nezmizí do několika dní, může se taky jednat o kvasinkovou či jinou infekci a je na místě navštívit vašeho gynekologa.