středa 16. května 2018

Rozchody podle znamení zvěrokruhu: Rak se uzavře ve své depresivní bublině


BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran je horkokrevné znamení, ale rozchod prožívá jen vnitřně. Navenek nikdy neukáže, jak moc je zraněn a cítí se špatně. Před odchodem ze společné domácnosti udělá pořádnou „Itálii“. Asi aby bylo na co pamatovat. 

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Je zastáncem rodinného zázemí. Pokud přijde na rozchod, pořádně ho zasáhne. Sám si pobrečí v koutku a tajně doufá, že se vztah zase slepí. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Znamení Blíženců si z krachu vztahu nic nedělá. Pokud se tak stane, berou to jako sport. Prostě nezvítězili. Najdou si ihned nový objev, kde se budou angažovat. 

RAK (22. 6. – 22. 7. Citlivý Ráček se stáhne do své bubliny a najednou vidí vše černě. Ve svých pesimistických myšlenkách si rád libuje, takže ho nic z jeho nálady nedostane. 


LEV (23. 7. – 22. 8.) Hrdé znamení zvěrokruhu si s ničím nedělá starosti. Jeho ego je natolik silné, že nemá problém žít jen sám se sebou. Dokonce bude vlastně rád. On je totiž dokonalý. 

PANNA (23. 8. – 22. 9. Panny berou vztah a soužití dvou lidí zcela vážně. Jestliže se rozejdou, jsou z toho na dně. Tolik času a energie do toho vkládaly. Na dlouhý čas se stáhnou do ústraní a budou koukat na společné fotky se svým ex. 

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váha je stavěná na jakoukoliv změnu. Nemá problém se rozejít několikrát za rok a vůbec si z toho nic nedělá. Miluje změny! Pokud Váze někdo nevyhovuje, prostě ho hned vymění bez jakéhokoliv citu. 

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Z vášnivé ženy ve znamení Štíra se stane pořádná fúrie. Začne svého ex kontrolovat, co kde dělá a s kým. Dokonce se zaměří i na současnou partnerku a udělá jí ze života totální peklo. S tímhle znamením raději nikdy nechoďte! 


STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec ztropí strašlivou scénu plnou urážek. Protějšek si jeho slova nikdy nedá za rámeček. Při krachu partnerství umí být pořádně hnusný a zlý. Nadávky budou lítat vzduchem jak při pořádné chumelenici. 

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Neradi se někomu svěřují. Možná ani nepoznáte, že už jsou zase single. Jedou si to své a nikomu nemají potřebu něco říkat. Je to pro ně mrhání času, kterého mají i tak málo. 

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář se ve vztahu stejně dusil. Bere to prostě tak, že se to mělo stát. Vlastně to i chtěl. Odejde bez scén a už ho nikdy neuvidíte. Nikdy! 

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Rybičky budou škemrat u své drahé polovičky, ať vztah neukončuje. Budou citově vydírat a brečet jako želvy. Bude to pořádný nápor slz, tak se na to připravte!