úterý 6. listopadu 2018

Odhalené tajemství: Jak zhubnout a mít do měsíce ploché bříško.Každý z nás má starosti se svojí postavou nebo dokonce se svojí váhou. Řešíme jak se zbavíme svého tuku na břichu, které bývá obtížné odstranit. Kdokoliv to kdy zkoušel odstranit přišel na to, že je potřeba vynaložit obrovskou dřinu a také mít dostatek trpělivosti.My tu ale pro vás máme však trik, který vám odhalí postup k plochému a pevnému bříšku bez toho abyste museli každý den udělat 100 sklapovaček. Tento trik je ověřený fitnessáky a experty, kteří tvrdí, že je to daleko účinnější, než kdyby jste celý den dělali sklapovačky.Co je to teda za trik? Je to cvik, při kterém vám zabírají všechny břišní svaly, které se při tom stahují a zároveň si tím zpevňujete celé tělo.
Jak se tedy cvičí tento cvik správně aby jste měli žádané účinky?1) Ruce položte pevně na podlahu od dlaní až po loket. Krk a hlavu držte rovně. Nohy si opřete konci prstů o podlahu a mírně je rozkročte.
2) Lokty mějte v úrovni ramen a dbejte na to aby jste měli při tom zpevněné břicho.
3) Paty mějte nastavené tak aby veškerý tlak směřoval do vašich prstů
4) Zpevněte váš zadek a celé tělo musí být pevné! Váš zadek musí být stále ve stejné poloze a nesmí se vám pohnout.Pokud tento postup dodržíte 3x denně vaše výsledky se zaručeně dostaví!