pátek 12. dubna 2019

Iva z Výměny manželek je v plavkách pořádný kus: O tyhle trojky by pedofil neměl zájem, vzkazuje manžel


Středeční Výměna manželek vyvolala ve spoustě lidech bouřlivé emoce. Většinou se v takových reality show řeší, jak dotyční bydlí a v jakých podmínkách žijí jejich děti. Jenomže v tomhle případě šlo úplně o něco jiného. Iva (17) otěhotněla se svým partnerem (45) a mají spolu malou dceru Dominiku. Kvůli velkému věkovému rozdílu ostatní lidé začali Marianovi nadávat do pedofilů. On to samozřejmě popírá. Jeho mladá manželka se pochlubila fotkou v plavkách a někteří se Mariana začínají zastávat. "O tohle tělo by pedofil neměl zájem," píší v komentářích.eprve sedmnáctiletá drobounká Iva vypadá vedle své pětačtyřicetiletého manžela Mariana jako jeho dcera nebo vnučka. Možná kdyby Iva nebudila dojem malého dítěte, tak by ostatní lidé měli slitování. „Někteří si dokonce mysleli, že je Ivě dvanáct nebo třináct let,“ svěřil se manžel ve Výměně manželek. Jenomže první dojem často klame. Iva má na sociálních sítích fotku v plavkách, ve kterých jako malá holčička nevypadá.

Její bujný dekolt by jí mohla závidět kdejaká vyspělá ženská. Marian musí čelit nevhodným narážkám o tom, že je pedofil. „Prosím vás, kdybych byl pedofil, myslíte, že by mě zajímaly tyhle trojky?“ snaží se všelijak ubránit. A opravdu v některých lidech zastání našel. Ovšem jsou tady stále takoví, kteří rodině vyhrožují a oni se bojí pomalu vycházet z domu. A jak vypadá jejich život nyní?

"Výchovu dcery jsme trochu změnili. Víc si ji chováme, už nedostává tolik na zadek jako předtím. Dříve více zlobila, a tak dostávala víc na zadek. Teď už je to lepší a když se jí něco řekne, tak poslechne. Akorát zase víc rozbíjí věci. Také je dcera víc teď fixovaná na tátu a já pro ni moc neexistuju, když je táta doma. Byly jsme teď v nemocnici a týden ho neviděla, takže asi proto,“ přiznala TV Nova Iva.