čtvrtek 1. prosince 2022

Romantika podle Shopaholicadel: Zásnuby v obchoďáku.


 Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel požádal snoubenec David podruhé o ruku. Prvně tomu bylo hned na první schůzce, kam si přinesl i prstýnek. Podruhé se tak stalo den před prvním adventem na chodbě obchodního centra, kde před svou Adél poklekl s novým prstenem. Kontroverzní influencerka se romantickou chvílí pochlubila na sociálních sítích, kde promluvila i o svatbě.


Shopaholicadel se podruhé zasnoubila. Její partner David zřejmě zpytoval svědomí po první žádosti o ruku, která proběhla před rokem a hned na prvním rande, kam si vzal i snubní prstýnek. Avšak i Adéla tehdy věděla, že je to její osudový muž a řekla mu "ano".

Druhé zásnuby v obchodním centru Pro druhé, ale oficiální zásnuby si David vybral opravdu nevšední příležitost. Je to pár týdnů, co tiktoker obdržel řidičský průkaz a od té doby pár pravidelně jezdí na výlety do Prahy. Avšak jedna vyjížďka do pražského centra se stala páru obzvlášť významnou. David totiž poklekl před svou Adélkou na chodbě obchodního centra, a to rovnou před klenotnictvím, kde koupil nový snubní prsten.

"Nečekala jsem to a málem jsem se tam před lidmi rozplakala. Datum oficiálních zásnub na veřejnosti 26. 11. 2022," uvedla Shopaholicadel k videu, které sdílela na svém YouTube. Dokonce se spekuluje o tom, že zásnuby natáčel Adélin expartner Patrik. Po zásnubách pár vyrazil do víru nákupního centra. Jako oficiální snoubenci navštívili kino a dopřáli si i dobrou kávu se zákuskem. "Po zásnubách v kině na pohádce. Tento romantický den v Praze jsem si užila," informovala kontroverzní influencerka s tím, že i s prstenem je spokojená. "Je podobnej tomu, který má Bella ze Stmívání, takže super. David věděl, co mi má vzít. Miluju ho a vezmu si ho," svěřila se.