neděle 22. ledna 2023

Shopaholicadel neodpouští. Zeman ji zklamal, začala volit Babiše.


 Volba prezidenta je u nás právě nyní tématem číslo jedna. Předvolební kampaně a debaty hýbou celým Českem a vyjadřují se k nim i mnohé známé tváře. Nevynechala ani tiktokerka Shopaholicadel. Ta se politice věnovala už před takřka 10 lety, kdy stála v první řadě na mítinku Miloše Zemana. Archivní záběr z akce nyní koluje sociálními sítěmi. A komu dá hlas letos? 


Někteří si své politické postoje nechávají pro sebe, jiní je zase vesele hlásají do světa. Jinak tomu není ani u známých osobností - interpreti, herci, influenceři, zkrátka všichni, kteří mají na internetu početnou základnu fanoušků a s tím spojený vliv, často mají potřebu sdělit svůj názor.

Shopaholicadel hodí hlas Babišovi 


K letošním volbám se vyjádřila i influencerka Shopaholicadel. Komu se rozhodla dát hlas, je čistě její věc, jen ty důvody, dle kterých kterých se rozhodovala, jsou celkem úsměvné.
"Já to řeknu úplně jednoduše a možná se mnou bude David souhlasit. Mně se prostě líbí Babišův humor. Je to sice černej humor, ale je to prostě nějakej jeho styl humoru a mně se to líbí," vysvětlila na svém TikToku. Navíc se jí vzhledově líbí jak Babišova partnerka Monika, tak i jeho syn, jak jsme psali. "Kdyby byl prezidentem, bylo by to podle mě rozhodně lepší než za doby Zemana. Zeman už je robot, to už prostě nejde, to chce novýho prezidenta," vysvětlila 


Není to Shopaholicadel na meetingu Miloše Zemana v roce 2013?V minulosti podpořila Zemana


 K současné hlavě státu, Milošovi Zemanovi, se nyní vyjadřuje negativně, ale v minulosti to byla právě Shopaholicadel, kdo Zemana podpořil během voleb. Internetem koluje archivní snímek z roku 2013, kdy navštívila mítink Miloše Zemana. A Adéla stála jako největší fanynka v první řadě.Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.