pondělí 16. ledna 2023

Vaříme se Shopaholicadel: Po výrobě salátu umyla kuchyňskou linku slinami! Fakt plivla? nechápou lidé


 Co živé vysílání, to perlička. Tentokrát se Shopaholicadel během svého live streamu chopila vaření a diváky opět nezklamala. Tentokrát sekce “Vaříme s Áďou” nabrala nových rozměrů až po vykonání kulinářského umění, kdy se tiktokerka vrhla do úklidu. Na kuchyňskou linku plivla a slinami poté začala “umývat” desku. “Opravdu plivla na tu linku?” reagovali s nepochopením fanoušci. 


Tentokrát byli fanoušci Shopaholicadel skutečně vyvedeni z míry. Adéla se totiž opět v rámci svého živého vysílání na TikToku vrhla do vaření, přičemž se svými fanoušky neprohodila téměř ani slovo. Lidé tak několik desítek minut koukali jen na to, jak influencerka vaří - vrhla se do šopského salátu.


Namísto čisticích prostředků použila sliny 

Poněkud nudný live stream sledovaly stovky lidí, a ti, co se nenechali odradit hned na začátku, rozhodně nelitovali. Po vaření se totiž Adéla vrhla do úklidu. Namísto čisticích prostředků ale použila vlastní sliny! Na kuchyňskou linku doslova plivla a kuchyňskou utěrkou poté začala své vlastní sliny po desce rozmazávat. "Opravdu plivla na tu linku?" nebo "Flusla na linku?!" psali s nepochopením znechucení diváci. Záznam ze živého vysílání je ke zhlédnutí na YouTube.


Adéla je v kuchyni velmi kreativní

 Není to tak dávno, co Adéla šokovala svým poněkud kreativním kulinářským umem. Štědrovečerní večeře alias vlašák s chlebem byla jen pomyslným začátkem, to nejlepší přišlo poté. Na Silvestra přichystala chlebíčky s párkem napíchlým v uchošťourech.Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.