středa 25. ledna 2023

Shopaholicadel skončila s autem ve škarpě: Měla letní gumy, seřvala ale autoservis


 Shopaholicadel a její snoubenec měli dopravní nehodu. David neovládl řízení na zasněžené silnici a dvojice skončila ve škarpě, záběry z incidentu nyní kolují internetem. Influencerka z havárie obvinila autosalon Nissan. “Mám číslo na šéfa, ten to schytá,” prohlásila. “Můžete mi vysvětlit, co jste mi to dali k tomu autu za gumy? To chcete mít na svědomí bouračku, nebo co?” vytkla prodejci v telefonátu. Nic se nemuselo stát, pokud by v lednu nejezdili na letních pneu. 


Území České republiky v minulém týdnu zasypal sníh, což významně zkomplikovalo autodopravu. Jak informovala ČTK, kvůli sněžení přibylo dopravních nehod, přičemž do statistiky přispěla i influencerka Shopaholicadel a její snoubenec David. Ti se svým vozem skončili ve škarpě, ale k žádným zraněním nebo horším scénářům naštěstí nedošlo. 

Do škarpy zapadli kvůli letním pneumatikám 

Nemuselo však dojít ani k této havárii, pokud by dvojice dodržela zákon o silničním provozu. Stačilo vyměnit letní pneu za zimní, což správně měli udělat již 1. listopadu. Internetem koluje záznam z místa nehody - video natočil nejspíše jeden z aktérů, kteří dvojici přispěchali na pomoc.


Shopaholicadel seřvala autosalon

 Ve videu influencerka obviňuje autosalon, ve kterém svůj Nissan Qashqai pořídila. “Mám číslo na šéfa, ten to schytá,” prohlásila. Jmenovaného pak seřvala na dvě doby. “Můžete mi vysvětlit, co jste mi to dali k tomu autu za gumy? To chcete mít na svědomí bouračku, nebo co?” Když ji svědci nešťastné události, kteří dvojici následně pomohli vůz ze škarpy vytáhnout, upozornili na to, že stačilo pouze nasadit zimní pneu, Adéla tvrdila, že gumy přezout nemůže. Prý má ve smlouvě zákaz.Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.