středa 15. března 2023

Shopaholicadel rozchod s Davidem netrápí: Ani si nesbalil a už měla v posteli nového muže

 
Velké lásce Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího snoubence Davida je definitivně konec. Tiktokerka totiž už veřejně odhalila svého nového přítele Jana. Jak následně sdílel youtuber FatDad, který se na tvorbu bizarní influencerky dlouhodobě zaměřuje, s Janem se měla Adéla stýkat již delší dobu. Internetem koluje také děsivý záznam jeho bydliště. "Konečně jsem odešel a jsem rád. Všiml jsem si, že na storíčku má nějakýho chlapa, ale neznám ho. Je docela divný, že mě vyhodí v jednu ráno, já jsem byl pryč už od deseti večer. Přišel jsem si ráno pro věci, který mi dala, a měla tam novýho chlapa," vyjádřil se před pár dny pro eXtra.cz David Pražák právě k rozchodu se Shopaholicadel a v ten moment ještě netušil, o jakého muže se jedná.


Adéla se novou láskou už netají 

Identita nového partnera kontroverzní influencerky byla ale velmi rychle známá. Jedním z prvních, kdo informaci odhalil, byl youtuber FatDad, který se na tvorbu Shopaholicadel soustřeďuje již několik měsíců a detailně zná snad každý její krok. Zároveň v jednom ze svých videí zveřejnil zprávy, které odhalují, že se Adéla s mužem stýkala opakovaně. To, že se jedná o Jana Kulase, nyní ostatně potvrdila i samotná Adéla. Se svou novou láskou již sdílí společné fotky.


Vypluly na povrch ale i jiné skutečnosti, nad kterými opět divákům zůstává rozum stát. Internetem totiž kolují otřesné záběry toho, jak její nový přítel Jan údajně žije. Odpadky nebo výkaly všude po bytě a neskutečný bordel. Adéla se přitom opakovaně nechala slyšet, že ráda uklízí a má ráda pořádek. No, u svého přítele doma nejspíš ještě nebyla.