čtvrtek 20. dubna 2023

Shopaholicadel už peskuje svého Honzíčka jak malé děcko: Mladík se po konfliktu rozplakal


 Jestli si někdo myslel, že Shopaholicadel (29) se po boku nového kluka (29) opravdu změnila k lepšímu, tak se hrubě přepočítal. Vydrželo jí to skoro měsíc, než ho začala komandovat jak malého Jardu. Mládenec už teď, stejně jako dřív David, dostává čočku. Po scéně s Adélou se dokonce rozplakal, jak je vidět na záznamu umístěném na YouTube.


Shopaholicadel: Jan Kulas už viděl její pravou tvář

Na videích páru je vidět, kdo v jejich domácnosti nosí kalhoty. Je možné, že Jan Kulas má svou Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel skutečně rád. Každou chvíli k ní přijde, aby se přitulil, dal jí pusu, obejmul ji. Je evidentně velký mazel, ale dívka oslněná svou pochybnou slávou reaguje jen občas. Citlivě založený mladík, který nedávno neunesl vlnu hejtů a sprostě jednu dívku poslal do plynu, přičemž litoval, že už nežije Adolf Hitler, za což mu hrozí i trestní stíhání, se dočkal první seriózní hádky před sledujícími své milé. Začala kvůli tomu, že slíbil stream muži, s kterým Adéla dřív byla jedna ruka, kvůli jeho vulgaritám s ním ale skončila. A protože ona s ním mluvit nechce, dostala záchvat, že si Honzík dovoluje mít to jinak. Sice mu stream nakonec „dovolila“, ale když ho spustil, sprostě se rozkřičela na jeho parťáka ze streamu a na svého přítele házela jeden znechucený pohled a jednu jedovatou poznámku za druhou. A poté, co se přes dvě hodiny malovala, mu vztekle řekla, že s ním nepůjde na procházku, na kterou se chlapec celé odpoledne těšil a trpělivě čekal, než jeho dívka dokončí své zkrášlování.


Honzík se rozplakal

Honzík, o němž Adéla prozradila, že je samý sval a že je vysoký 162 centimetrů, o dva víc jak ona, se nakonec rozbrečel. Nerad se totiž hádá. „Pojď sem. Půjdeš sem? Proč brečíš?​“ ​přivolala si ho jako pejska k usmíření. Sestřih situace přinesl YouTube kanál TikTokPerla, celý záznam najdete na tom samém portále na kanálu Áďa životy. Později Adéla samozřejmě tvrdila, že je vše v pořádku a že se milují až za hrob. Jenže jak už z její historie s Davidem Pražákem víme, milého Honzíka čekají ještě další nepěkné lekce ze soužití se silně nevyrovnanou Adélou. Otázkou je už jen to, jestli a kdy mu případně také zakáže kakat…