středa 22. listopadu 2023

Přítel Shopaholicadel v kleci: Propálila pozadí zápasu, Honzík na tom bude jako Vémola

 
Shopaholicadel propálila zákulisí zápasu mezi jejím Honzou a Erikem. Ačkoliv Adéla neustále tvrdí, že je její přítel bijec s velkými svaly a každého snadno porazí, tak bude asi pravda jinde. Kdyby nešlo o plané řeči, nebyl by Honzovi vybrán nejslabší soupeř. O kvalitách protivníka promluvila sama Adéla na svém TikToku. 


Adéla Pulcová, kterou všichni znají coby Shopaholicadel, si na streamu opět pustila pusu na špacír. Téma se týkalo její nové práce v organizaci RedFace a hlavně chystaného zápasu Honzy Kulase, který původně vyzval do klece Davida Pražáka alias Fregamera (bývalý přítel Adély, pozn.red.). Ten ho měl ale odmítnout. V minulosti už Fregamer vyzýval Kulase, ale v rámci Clash of the Stars. K zápasu nikdy nedošlo a ani v RedFace tomu asi nebude jinak.
Honza se v prosinci během galavečera utká s "tanečníkem" Erikem Mášou. "Hele tanečníku, já tu tvoji výzvu přijímám, ale ty jsi zapomněl, že tohle není taneční battle, já tam s tebou tancovat nebudu. Tam se sázej bomby, takže ty jedině budeš tancovat doma s pláčem až ode mě budeš dostávat bomby," vzkázal mu přítel Shopaholicadel přes Instagram. Člověk by řekl, že půjde o vyrovnaný souboj muže proti muži, ale zdá se, že Honza si jde pro jasnou výhru. 

"Já to říkám na rovinu, protože Honza jde poprvé do zápasu, tak se dohodli a vybral se pro něho slabý soupeř, aby to Honza prostě vyhrál. Když jde zápasit poprvé, tak nemůže mít hned silného soupeře," prohlásila Adel na TikToku. Záznam streamu je i na YouTube. Tato slova nevyznívají fér a zdá se, že Adéla propálila zákulisí souboje.


Jan Kulas je jako Karlos Vémola

 Jak se k tomu staví šéf RedFace? "Honza Kulas opravdu dostal soupeře, který je na rozehřátí, měl by to být lehký soupeř, ale nesmíme to brát na lehkou váhu. Je to soupeř na jeho úrovni, může se stát prakticky cokoliv. A tak jako Karlos Vémola, tak i tady Honza dostane soupeře na rozehřátí, aby mohl jít potom na pořádný, tvrdý zápasy. Je to jeho první zápas, takže uvidíme, co nás čeká," řekl pro eXtra.cz majitel organizace Petr Diviš.


Adéla je často terčem kritiky a lidé si myslí, že si celou spolupráci s RedFace vymýšlí. "Adélka u nás opravdu pracuje, jsme na ni pyšní. Všechno, co jí řekneme, tak udělá. Vidíme v ní potenciál," vysvětluje Diviš. V několika streamech Shopaholicadel prohlásila, že má právo rozhodovat, kdo může zápasit, a kdo ne. "Co se týče rozhodovacích schopností, tak se může Shopaholicadel zapojit, má zde rozhodovací právo, kdo k nám půjde, a kdo ne. Je součástí týmu a každý tady má nějaký názor," uzavřel majitel.