pátek 1. prosince 2023

Postrach Shopaholicadel: Vyhazují ji z domu, nikdo jí nechce pronajmout byt a hrozí jí ulice

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel nemá kde hlavu složit. Už dlouho se se svým partnerem Honzou Kulasem snaží najít nový podnájem, protože své bydlení musí co nejdříve opustit. Ovšem problém nastává v tom, že nikdo influencerce nechce žádný byt poskytnout. Kvůli zkušenostem jiných pronajímatelů, kteří se vzájemně varují na sociálních sítích před rušením nočního klidu a dalšími problémy, nechce mít s Adélou nikdo nic do činění. Těžko říct, jestli kontroverzní influencerka neskončí bez střechy nad hlavou. 


Kontroverzní influencerka Shopaholicadel již bude brzy zase o něco náladovější, jelikož jí teče do bot. Adéla má totiž určenou lhůtu, do které se musí vystěhovat ze svého současného podnájmu. Zřejmě se poučila ze svých chyb a nyní místo velkého bytu za nesmyslné peníze hledá byt menší a lacinější. Jenže se jí nedaří nic najít, nebo spíše ji každý majitel odmítá.Nový byt v nedohlednu

Adéla prosbu o pronajmutí jakéhokoliv bytu sdílela na všech svých sociálních sítích. "Pokud stále někdo máte na pronájem byt v Praze, nejlépe novostavba a po rekonstrukci. Aby tam mohl malý pejsek a v budoucnu dítě. Hledám 2kk nebo 3kk. Tak se mi prosím ozvěte, je to naléhavé." píše Shopaholicadel, ze které si nejspíše dělají někteří legraci. „Děkuji všem za pomoc a vážím si toho. Jen mějte strpení. Nestíhám odepisovat. Jste zlatí. Ale ať mi píšou jen ti, co to myslí vážně a nedělají si srandu. Díky,“ dodala Pulcová.
Reklama z Youtube

Pověst se těžko zachraňuje

Problém influecerky je, že ji již předchází její bizarní pověst. Proto se na různých facebookových skupinách šíří upozornění, aby ji žádní pronajímatelé nebrali na lehkou váhu a pokud možno neumožňovali pronájem jejich bytu. "Jen bych chtěl varovat, že podle zprávy od souseda (co pronajímá byt) si zde chce sehnat podnájem influencerka Shopaholicadel (Adéla). Pokud jste její příznivci, tak vám to neberu, dejte jí podnájem. Ale pokud nevíte, o kom se mluví, zjistěte si o ní něco," napsal pán, který upozornil na Adély inzerát.


Někteří se přidali a popisují ze zkušeností, co vše s Adélou v domě přijde. "Streamují hlavně v noci a dělají kravál. Ona mu často nadává, ať nekřičí, ale reálně řve ona celou noc. Oni vůbec fungují hlavně v noci. Odpadky dávají za dveře, do společných prostor, ať to každý čichá. Každou chvíli se seřvou, on musí ven na chodník a čekat tam. Mezitím se její odpůrci, kterých není málo, přisunou k domu a buď tam vylepují plakáty, nebo rovnou pořádají akci," napsal jeden uživatel. Ovšem to, že kontroverzní influencerka hledá bydlení, se rychle rozšířilo, proto někteří varují i dopředu a k obyčejným inzerátům se doplňují zvláštní prosby. "Dále z osobních důvodů prosíme neposílat inzerát slečně Pulcové. Je to ztráta času. Jak pro ni, tak pro nás. Této osobě byt nepronajmeme," píše se v inzerátu, který koluje po sociálních sítích.