středa 27. prosince 2023

Shopaholicadel si sype popel na hlavu: Občas to přeháním, to uznávám. Začnu brát léky, slíbila


 Po oznámení rozchodu kontroverzní Shopaholicadel a Jana Kulase se k situaci vyjádřila i sama influencerka. Poté, co o Vánocích udělala scénu na svém tiktokovém streamu, což už její přítel nemohl vydýchat a rozhodl se dát Adéle kopačky a poslat ji ke cvokaři,  se ke konci vztahu vyjádřila i ona na svém Instagramu. Psychické problémy nepopřela. 


Nejdříve se k ukončení vztahu vyjádřil Jan Kulas, který promluvil na svých sociálních sítích a následně i pro eXtra.cz. "Rozešli jsme se dnes brzy ráno. Vánoce jsme strávili spolu u přátel, byl klid do té doby, než Ádě úplně přeplo a začala se chovat opět ošklivě. Začala tady řvát a dělat scény, už toho na mě bylo moc," řekl Kulas pro eXtra.cz. Zároveň dodal, že ho Adéla Pulcová prý neustále komandovala a stále mu předhazovala fakt, že v domácnosti všechno platí ona. Přitom podle něho nechtěla, aby pracoval.Adéla plánuje docházet k psychologovi Teď se na sociálních sítích objevilo i vyjádření Adély Pulcové. "Omlouvám se za svoje chování, občas to přeháním, uznávám pravdu. Ale není chyba jen na jedné straně, vždy za to mohou oba. Chlap má být oporou a ne tohle, co se stalo," napsala influencerka na svém Instagramu. Poté navázala na svou psychiku, která je podle jejího expřítele akorát tak na léčení. "Já se chci změnit a změním se. Vím, že to tak dál nejde, proto ve středu volám doktorovi, který mi dá termín, a já začnu brát léky. Budu chodit na sezení a povídat si s ním," dodala na závěr Shopaholicadel.


Rozchod mezi těmito dvěma byl velkým překvapením. Sice to mezi dvojicí neklapalo již delší dobu, ale zřejmě chtěli své problémy překonat, a dokonce se nedávno společně nastěhovali do nového bytu. Také se letos zasnoubili, a tak místo rozchodu spíše všichni očekávali svatbu. Podle Jana Kulase je jejich odloučení ale už definitivní.