sobota 20. ledna 2024

Shopaholicadel chtěla znát svou budoucnost, věštec ji poslal k psychologovi.


 Celý svět českých sociálních sítí čeká na to, až Adéla Pulcová alias Shopaholicadel konečně udělá něco se svým chováním, pak ale přijde něco, co by nikoho ani ve snu nenapadlo. V živém streamu kontroverzní tiktokerky se objevil věštec jménem Miloš Königsmark, který nejenže vyvrátil vše, s čím lidé Adélu konfrontují, ale ještě řekl, že je léčitelkou. 

Volejte věštce Ke zcela bizarní situaci došlo tento týden na živém streamu influencerky Adély Pulcové, známé pod přezdívkou Shopaholicadel. S tou totiž živě vysílal i věštec Miloš Königsmark, který Adéle z karet předpověděl něco, co nečekali ani její fanoušci, natož její odpůrci. Königsmark tvrdil, že Adélu zná pouze povrchně. "Neznám tě jako člověka, já tě znám jako osobu, která se pohybuje tady někde na TikToku a je známá jako bizár," řekl úvodem své věštby Pulcové. "Dávej si bacha na lidi kolem sebe. To dětství, cos prodělala, ti dalo do vínku to, že se to opakuje. I partnery si vlastně pořád bereš podobný," vykládal Adéle obecnosti, které nejsou žádnou novinkou. "Je to neustálý koloběh, neustále se to opakuje. Nevím, cos měla s tátou, ale vidím, že to taky nebylo dobrý. U těch partnerů tam vidím takový podobný sklony, až bych to nazval násilnýma věcma. Jsou to hysterický lidi, kteří v sobě nemají klid, nedají ti pohodu, naopak tě budou zneužívat," vysvětloval Šopině, která jen zaraženě přikyvovala. "Já svýho tátu vlastně ani neznám," řekla mu Adéla. "Já to říkám, jak to cítím, protože jsem na tebe chvilkama napojenej," pokračoval věštec, který prozradil, že by se měla Adéla zabývat i svým zdravím. "Cítím, že některý věci prostě nedáváš. Měla by ses někdy uvolnit, podle mě bys měla vyhledat i nějakou pomoc, možná přátel, nebo psychologa," dodal s tím, že jí chybí lidský kontakt.
Nevídané nadání Následně ale přitvrdil. "Adéla má v sobě sedmičku, to je její životní číslo, je to osudové číslo jejího života," přidal trochu i z numerologického soudku. "Sedmičky mají takovou vlastnost, že milují změny, milují dobrodružství a cestování," dodal s tím, že Adéla by si tohle strašně přála, ale zatím se jí to nepovedlo kvůli zatížení předchozími vztahy. Adélu podle Königsmarka chrání planeta Uran. "Pod ochranou Uranu jsou hloubaví lidé, kteří mají rádi přírodu, mají analytické myšlení a fungují velmi dobře. Člověk pod Uranem je podnikavý a umí vyhledat jádro problému," prozradil influencerce internetový věštec. To ale ještě vůbec není všechno. "Uran Adéle dává do života rozvahu, umí rozpoznávat lidi. Adéla to neví, ale má i roli léčitele. Kdyby se o to zajímala, mohla by velmi dobře docílit toho, že by mohla lidi léčit psychicky," šokoval ezoterik tvrzením, které možná přepíše dějiny českých sociálních sítí. "Ač se to může zdát někomu jako bizár, jako hrůza, není to pravda. Ona to už teď dělá. Sama o tom zatím neví, ale působí na spoustu lidí léčebně a umí spoustě lidem pomoci," dodal závěrem svého bizarního výkladu.