pondělí 8. ledna 2024

Shopaholicadel: Jak se stala jednou z nejúspěšnějších TikTokerů v Česku

 

Dobrý den, toto je Bing. Rád vám pomohu s vaší žádostí. Zde je článek, který jsem pro vás vytvořil na téma Shopaholicadel jak vydělává peníze na TikToku:

Shopaholicadel: Jak se stala jednou z nejúspěšnějších TikTokerů v Česku

Shopaholicadel je jméno, které zná každý, kdo sleduje TikTok v Česku. Tato mladá influencerka má na této sociální síti více než 67 tisíc sledujících a 189 tisíc lajků. Její videa jsou plná humoru, tance, módy, kosmetiky a osobních příběhů. Ale jak se Shopaholicadel dostala na vrchol TikToku a jak vydělává peníze na svém obsahu?

Začátky na YouTube

Shopaholicadel, jejíž skutečné jméno je Adéla, začala svou kariéru jako YouTuberka. Na svém kanále, který má nyní přes 300 tisíc odběratelů, sdílela rady o líčení, oblečení, vztazích a životním stylu. Její videa byla oblíbená pro její upřímnost, energii a smysl pro humor. Shopaholicadel se také nevyhýbala kontroverzním tématům, jako je plastická chirurgie, potrat nebo šikana.

Přechod na TikTok

V roce 2023 se Shopaholicadel rozhodla vyzkoušet novou platformu, která byla tehdy v plném rozkvětu: TikTok. Na TikToku začala sdílet krátká videa, ve kterých tančila na populární písničky, dělala vtipy, ukazovala své outfity a kosmetické produkty, nebo mluvila o svém životě. Její videa rychle zaujala pozornost diváků, kteří ocenili její spontánnost, kreativitu a charisma. Shopaholicadel si tak rychle vybudovala loajální fanouškovskou základnu, která ji podporovala a obdivovala.

Jak vydělává peníze na TikToku

Shopaholicadel je jednou z mála TikTokerů v Česku, kteří dokázali zpeněžit svůj obsah. Má několik zdrojů příjmů, které jí umožňují žít ze své vášně. Mezi ně patří:

  • Fonds pro tvůrce TikToku: Jedná se o program, který TikTok spustil v roce 2023, aby odměnil nejlepší tvůrce obsahu na platformě. Shopaholicadel je jednou z těch, kteří splňují podmínky pro účast v tomto fondu, které jsou: být starší 18 let, mít více než 10 tisíc sledujících a alespoň 100 tisíc zhlédnutí za posledních 30 dní. Shopaholicadel tak dostává peníze za každé zhlédnutí jejích videí, které se počítají podle algoritmu TikToku. Podle některých odhadů by mohla vydělávat mezi 5 a 25 tisíci korunami měsíčně z tohoto fondu.

  • Spolupráce se značkami: Shopaholicadel je také vyhledávanou influencerkou pro spolupráce se značkami, které chtějí propagovat své produkty nebo služby na TikToku. Shopaholicadel má smlouvy s několika známými značkami, jako je Douglas Cosmetics, SIMA, nebo Kristal. Tyto značky jí platí za to, že vytvoří sponzorovaná videa, ve kterých ukazuje nebo doporučuje jejich produkty, a také za to, že vytvoří speciální slevové kódy pro své sledující, kteří si chtějí tyto produkty koupit. Shopaholicadel si tak může vydělat až 100 tisíc korun za jeden příspěvek, podle velikosti a prestiže značky.

  • Dárky a diamanty: Shopaholicadel také využívá možnosti živého vysílání na TikToku, kde komunikuje se svými fanoušky, odpovídá na jejich otázky, nebo dělá různé výzvy. Během těchto živých vysílání může dostávat dárky od svých sledujících, kteří si je mohou koupit za mince, které si musí koupit za skutečné peníze. Tyto dárky se pak převádějí na diamanty, které Shopaholicadel může vyměnit za peníze. Shopaholicadel tak může dostat až 50 % z hodnoty dárků, které dostane.

Budoucnost na TikToku

Shopaholicadel je jednou z nejúspěšnějších TikTokerů v Česku, která dokázala získat obrovskou popularitu a zároveň vydělávat peníze na svém obsahu. Její cílem je pokračovat v tom, co ji baví, a zároveň se zlepšovat a zkoušet nové věci. Shopaholicadel také plánuje rozšířit svou působnost na jiné platformy, jako je Instagram, Twitch nebo Patreon, kde by mohla nabízet exkluzivní obsah pro své nejvěrnější fanoušky. Shopaholicadel je tak inspirací pro mnoho mladých lidí, kteří chtějí následovat její příklad a stát se TikTokery.