neděle 7. ledna 2024

Shopaholicadel po Davidovi obvinil z týrání i Honzík: Měl jsem hlad, musel jsem jíst zbytky, tvrdí

 
Jan Kulas, bývalý partner Shopaholicadel, se po rozchodu rozpovídal o životě po boku známé tiktokerky. Honza se podle svého vyprávění neměl tak úplně jako v bavlnce, jak si mnozí mohli myslet. Najíst dostával jen jednou denně, a když měl hlad, nezbylo mu nic jiného než dojídat zbytky, prohlásil v živém přenosu na TikToku. Byl zchátralý, shodují se fanoušci.

Jan Kulas po rozchodu s Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel jenom září. Je na něm vidět, že zesílil a psychicky je na tom líp. Podle Honzova fanouška je na něm dokonce vidět, že mu "konečně někdo pořádně uvařil“. Kulas dojídal zbytky Kulas v živém přenosu na TikToku, který je dostupný i na YouTube, popisoval, jak se ve vztahu s Adélou stravoval. "Jako když si ona něco objednávala a já jsem taky něco měl, tak jsem to dojídal po ní," odpověděl Kulas na dotaz fanouška. "Takže jsi dojídal zbytky jako čokl?" ptal se šokovaně tiktoker Kopačka, který celý stream vedl. "Taky, dojídal jsem, no, když máš jedno jídlo za den, tak co máš dělat," povzdechl si Kulas.

Adéla jako schopná kuchařka Následně ještě doplnil, že to jedno jídlo denně bylo kolikrát jen panini z kavárny. Proč si nenakoupil? Peníze na jídlo prý neměl, protože ho Shopaholicadel nechtěla pustit do práce. Vyžadovala, aby byl s ní doma, kvůli jejím údajným záchvatům. "A taky proto, že bych se v práci mohl setkávat s holkami," dovysvětlil Kulas.

Kopačka během rozhovoru vytáhl Adélin slavný recept s mletým masem a sladkou activií. ",No nebylo to až tak špatný," vyjádřil se skromně Kulas, který se po rozchodu připojil ke kampani na Facebooku s názvem KonecAdely.