čtvrtek 18. ledna 2024

Shopaholicadel prý nemá na jídlo a zoufale škemrá o peníze. Svými hlasitými výlevy už vytáčí sousedy do běla

 

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel zažívá finanční krizi. Streamování bez Honzy Kulase už zřejmě tolik nevynáší, a proto nyní prosí lidi, aby jí peníze rovnou posílali na účet. TikTok si totiž bere určitou část výdělku a nedostává tak celou částku z dárečků. Zájemcům prý pošle odkaz na PayPal do zprávy, jak uvedla během vysílání na TikToku, který je zaznamenaný na YouTube.


Kontroverzní influencerka Shopaholicadel opět na sebe upoutala pozornost, tentokrát se prý dostala do finančních problémů. Údajně má málo peněz, a proto nemůže platit úvěrové splátky. "Já si nemám z čeho šetřit, zaplatím nájem a poplatky a nezbude mi nic," obhajuje se influencerka. "Z posledních prachů jsem si nakoupila jídlo, abych měla co jíst," vysvětluje, proč není schopna splácet své dluhy, na svém livestreamu, který je zaznamenaný na YouTube.


Adéla se rozhodla požádat své fanoušky o finance. "Všem pošlu odkaz na PayPal, teď se mi hodí každá koruna od vás, lidi." V jejím konání ji na streamu podporovala i kamarádka Olivka. "Žebrání je taky forma vydělávání," prohlásila. Podle Olivky sbírka není nic divného, je to běžné. Když jí lidé v komentářích oponovali, že peníze se vybírají na nemocné, Olivka prohlásila, že ti už dostali dost. "Proč nemocným lidem, jim se pomáhá dost. Nemocné děti mají různé sbírky a takovým lidem se posílá a pomáhá hodně," dodala u obhajoby kámoška Adély, které se nezdá divné vybírat peníze na své finanční závazky.


Lidi v komentářích pobuřuje, že Adéla žebrá o peníze na splátky, a přitom se nijak finančně neomezuje. "Stovku nemá a na hrníček za 450 Kč má? Lidi, vzpamatujte se. Nic jí neposílejte. Ona to hraje, aby z vás vytáhla další prachy. Chodí jí navíc každý měsíc důchod, tak až tak chudá není," píše jedna ze sledujících. "Kartáč na vlasy skoro za 300 korun, a někdo ji pořád lituje a chce posílat peníze. Za všechno si může sama, a pořád kňourá a mele dokola nesmysly," dodává další z komentujících.


Rozčilený soused Kromě finanční tísně musí Shopaholicadel řešit i spory se sousedy. Adéla kvůli své "pracovitosti" vysílala na TikToku do pozdních hodin, vykřikovala své nové heslo "posílejte dárečky, žebráme, žebráme“ a povzbuzovala tím fanoušky k finanční pomoci. Adélin soused už to nemohl vydržet a šel jí vysvětlit, že lidé v domě po desáté hodině večer chtějí spát. Podle něj už je to několikátý den za sebou a influencerku šel požádat, aby dodržovala noční klid. "Včera jste řvala celou noc, dneska řvete, já potřebuji někdy spát," upozornil Adélu zoufalý soused. Tiktokerka se stáhla a hned slíbila, že už bude potichu. Zároveň začala mít hysterický strach o své bydlení. "Říkal, že si na mě bude stěžovat, může mě vyhodit, to nevím, kam pak půjdu," stěžuje si na streamu. "Aby se nep*sral, ty vole, přitom já nemluvím nahlas," dodala.