sobota 2. března 2024

Lhářka Shopaholicadel už neví, jak se zviditelnit. Tvrdí, že je panna a přiznala nechutné lži


Adéla Pulcová známá jako Shopaholicadel působí na scéně českého internetu již několik let. Bizarní influencerka se nyní na sociálních sítích poprvé otevřeně přiznala ke svým lžím a podvodům a rozhodla se napravit si reputaci. Výsledkem ale bohužel bylo, že omluvy protkané hysterickým pláčem jí asi nikdo neuvěří. S největší pravděpodobností za tím vším totiž není ona, ale její nový přítel a manažer v jedné osobě. 

Žádná těhotenství Od chvíle, kdy youtuberka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel začala randit se svým novým amantem Josefem, snaží se jít do sebe. Poté, co věnovala své oblečení a plyšáky na charitu a přispěli společně částkou tisíc korun přes neziskovou organizaci na léčbu malé holčičky, čímž se nezapomněla pochlubit na Instagramu, přišel šok. Bizarní influencerka se totiž přiznala ke všem lžím, kterými za své působení na sociálních sítích krmila sledující. Otázkou ovšem stále zůstává, zda tyto nápady vzešly z její hlavy, nebo je to pouze iniciativa jejího partnera. V neděli uspořádala Pulcová stream na TikToku, který byl plný obhajob, přiznání, hysterických výstupů, pláče bez slz a samozřejmě omluv. Kromě lékařských zpráv jako důkazů o tom, že prodělala v dětství operaci srdce, má neepileptické záchvaty a o dost méně alergií, než tvrdila, vyvrátila, že by kdy byla těhotná, natož aby zažila opakovaně potrat. "Chtěla jsem se tady všem maminkám a tatínkům, co zažívají, že se jim narodí miminka, nebo zažili porod, strašně omluvit za to, že jsem si vymýšlela potrat. Byla to největší krávovina světa, co jsem kdy mohla vypustit z té své nevymáchané hubičky," začala natahovat. "Chtěla jsem se omluvit všem nemocným lidem, že jsem si vymýšlela choroby a že jsem si vymýšlela panické ataky," pokračovala ve výčtu svých lží.

Vymyšlené nemoci Nejdříve byla v klidu, zničehonic pak ale spustila hysterii. "Klidně se mi smějte, ale já se vám musím přiznat, já mám ve svých jednatřiceti letech strašnou fobii a strach z doktorů. Já se bojím jehel," propukla v pláč, v němž ale opět chybělo to podstatné – slzy. Její strach z lékařů ale neplyne z dětství, nýbrž zcela nepochopitelně z konfrontací s lidmi na ulici. "Lidi mi pořád vyhrožují, že mě napadnou venku. Já mám strašný strach chodit sama ven. Nemám panickou ataku, ale mám strašný strach potom, co jsem byla napadena," vysvětlovala Šopina, která má prý hrůzu, že doplatí na svou minulost a někdo si to s ní vyřídí ručně a stručně. Následoval další příval pláče a totální zhroucení. "Já prostě chci, abyste vzali upřímně tu omluvu, že jsem si vymýšlela potrat, že jsem si vymýšlela ty nemoci, a chtěla jsem se omluvit všem těm nemocným lidem, já se vám omlouvám, já jsem vám nechtěla způsobit psychické problémy. Promiňte mi to," lkala Pulcová. "Je mi to moc líto, že jste doopravdy nemocní, strašně mě to mrzí," vzlykala na kameru.

Hlavní jsou čísla Co ale přišlo následně, vyrazilo všem dech. Všechny slzy zázračně oschly ve chvíli, kdy Pulcová zjistila, kolik lidí její výlev sleduje. "Pět tisíc osm set lidí?" chytila se za hlavu a otočila se na svého přítele, který ji stále podporoval a našeptával jí mimo záběr. "Tolik lidí na mě kouká? To si děláte srandu. Čemu za to vděčím? Já jen doufám, že to celou dobu někdo natáčí a dá to na YouTube," dodala a tím naprosto pohřbila vše, co dosud přiznala, protože všem, co jí její omluvy věřili, muselo okamžitě dojít, že šlo opět pouze o herecký výkon za účelem nahnat čísla. Následoval výčet všech lékařů, kterým určitě v pondělí zavolá a k nimž se neprodleně objedná. Slíbila dokonce, že se svým pejskem Rikouškem bude absolvovat delší procházky, aby si také vyzkoušel, jaké to je vykonat svou potřebu na trávě a ne na chodníku nebo betonu ve vnitrobloku. Pomyslná třešnička na dortu toho všeho bylo další tvrzení, že je neposkvrněná. To, že je stále ještě panna, tu už bylo s Davidem, Honzou a nyní to pokračuje i s Pepou. Na závěr Šopina prozradila, že její současný přítel bude od teď jejím manažerem, aby už dále nebyla vnímána jako bizarní postavička, ale právoplatná influencerka jako jiné známé osobnosti.