čtvrtek 26. října 2017

Týpek zaplatil více jak 70 milionů za sex s Megan Fox.

Ne příliš bystrý podnikatel, který hledá lásku na těch nejhorších místech, přišel o všechny úspory, když byl podveden agenturou dohazující společnice, která mu slíbila, že mu zajistí sex s Megan Fox a dalšími světovými hvězdami. Yu „Martin“ Xu tvrdí, že zaplatil 3,7 milionu dolarů společnosti Royal Court Escort sídlící v Sydney za sexuální služby poskytované herečkami Megan Fox, Angelababy a Candice Swanepoel. Pro nikoho asi není překvapením, že žádná z uvedených hvězd nedorazila. To naivního Xua tak rozzuřilo, že se rozhodl se společností soudit a získat své peníze zpět.


Ač je to neuvěřitelné, než aby se podvodná firma vzdala a přiznala, že muže oklamala, ve skutečnosti si stále stojí za svým stanoviskem. Ačkoliv ještě nepředložili obhajobu, dovedli bychom si představit, co by v ní asi bylo: „Vaše ctihodnosti, všechny tři uvedené herečky u nás rozhodně zapsány byly. Bohužel je ale nyní nemůžete potkat, protože jsou v Kanadě společně s tou sexy přítelkyní, kterou jsme všichni jako teenageři měli, když jsme byli na prázdninách v zahraničí – s tou se taky logicky nikdo nemůže setkat.“


Jak se mohl stát tento muž, který se tak snadno nechá nachytat, milionářem, je nám upřímnou záhadou. Vypadá to, že se opravdu nezamyslel a nepozastavil nad tím, že tyhle super úspěšné herečky rozhodně nemají zapotřebí přivydělávat si jako společnice. Kdyby si za ty peníze koupil třeba robotickou ženu vypadající jako Megan, byla by to mnohem jistější a dlouhodobější investice.