neděle 30. prosince 2018

Mladíci odřízly bezbrannému pejskovi obě uši. Sdílejte a pomožte je prosím najít…Krutost některých lidí se skutečně nedá pochopit.
Poslední dny se na Facebooku stali virální fotografie, které zachycují dvou mladíků, kteří hrdě pózují při nevinnému pejskovi, kterému odřízli obě uši.Co je překvapující, sociální síť tyto snímky nesmazané a tak se šíří rychlostí světla. Záběry tohoto krutého činu sdíleli i mnozí Slováci, kteří v popisu tvrdí, že jde také o občany Slovenska. Tato informace je však hoax.
Chlapci, kteří se k bezbrannému chlupáče zachovali nesmírně krutě, pocházejí z Turecka a podle místních médií mají v oblibě psí zápasy. Pejska údajně zmrzačili proto, že prohrál jeden ze zápasů.


Snímky z tohoto otřesného aktu nenechali lidi chladných a rozhodli se dokonce vytvořit petici , v níž žádají, aby byly mladíci řádně potrestáni podle zákona a ochraně zvířat, který platí v Turecku. Petici může podepsat každý, takže tak můžeš udělat i ty, jestliže s takový zacházením ze zvířaty nesouhlasíš.