pátek 12. července 2019

2019 je zde a internet má nový způsoby, jak generovat příjem.Sandra Kopecká, 34-letá matka dvou dětí, která jen těžko vyjde se svou malou mzdou sekretářky, našla skvělý způsob, jak si vydělat $500 měsíčně díky novému, čím dál populárnějšímu odvětví online průmyslu.

Sandra se už dlouho snažila najít si výnosnou brigádu, do které by na začátku nemusela investovat příliš mnoho času nebo peněz, ale neměla štěstí, dokud se před ní kamarádka Lucka nezmínila o službě FbCash Club.

“Lucka mi vysvětlila, že nemám co ztratit, že celý proces netrvá víc, než 10 minut, a že je úplně zdarma,” vysvětluje Sandra.

Lucka si před 7 měsíci všimla reklamy na FbCash Club`s přímo na Facebooku. Tehdy bylo v nabídce $25 za pouhou registraci do jejich Facebookové reklamní aplikace k pronájmu, a trvalo to jen 5 minut. Protože se Lucka od té doby stala VIP členkou, vydělává dnes $500 - jen tím, že jednoduše pronajímá svůj reklamní účet na Facebooku.

news

Jak to funguje?


Možná, že to nevíte, ale každý, kdo má účet na Facebooku, má také nárok si na Facebooku zdarma otevřít reklamní účet.

Reklamní účet je od vašeho osobního účtu oddělen, a je spravován pomocí externí Facebookové aplikace.

Poznámka: na vašem osobním profilu se nebude nic zobrazovat a není požadováno žádné heslo.

"Bylo to tak jednoduché, stačilo se zaregistrovat a stáhnout si aplikaci pro můj Facebook. Jakmile bylo všechno hotovo, začala jse zkrátka dostávat měsíční výplatu přímo na svůj účet"
Doplnila Lucie.


news

Většina online marketingových agentur se snaží zvyšovat svůj profit pronájmem reklamních účtů od skutečných uživatelů Facebooku. Je to rostoucí trend, který se velmi hodí lidem, kteří si chtějí přivydělat, a kteří svůj reklamní účet nikdy nepoužívají. Mohou začít vydělávat každý měsíc, aniž by se museli příliš snažit, jen díky pronájmu svého reklamního účtu.

Kolik mohu vydělat?


Reklamní agentury vám zaplatí $25 už jen za aktivaci, a pak $25 každý měsíc.

Jakmile bude reklamní účet aktivní po dobu 4 měsíců, stanete se VIP členem a začnete vydělávat $100 měsíčně.

Struktura platby:

Měsíc 1: $25 za aktivaci + $25 pronájem=$50

Měsíc 2-4: $25 měsíčně.

Měsíc 5 (VIP člen): $100 měsíčně.

Po 12 měsících vás pozveme, abyste se stali členem naší elitní skupiny (V elitní skupině vyplácíme měsíčně $500).

Jak začít:

Proces registrace je krátký a jednoduchý, a má jen několik požadavků.

1) Musíte mít na Facebooku alespoň 100 přátel.

2) Musíte být majitelem účtu na Facebooku, který je nejméně 1 rok starý.

3) Musíte být občanem ČR.

4) Musíte dokončit proces instalace aplikace přes počítač nebo notebook. Instalaci aplikace stačí provést pouze jednou.
Poslední Update - 19/8/2018:

Naše reportérka Olívie Ambrožová se přihlásila do programu FbCash Club a a potvrdila, že skutečně dostala vyplacené peníze. “Chtěla jsem vědět, o co vlastně jde, tak jsem se zaregistrovala a stáhla si aplikaci pro Facebook. Právě mi poslali první platbu, takže se jedná o poctivý a dobrý způsob, jak si finančně trochu přilepšit,” potvrzuje Olívie.

Můžete si vytvořit účet, ale pospěšte si, nedávno jsme dostali informace o tom, že FbCash Club informoval, že zbývá už jen málo volných míst.