pondělí 12. srpna 2019

Známá youtuberka ve videu umlátila svého psa! Případ nyní vyšetřuje policie.


Americká YouTuberka Brooke Houts má velký problém. Na veřejnost se totiž dostalo video, ve kterém mladá slečna umlátí svého psa a křičí na něj. Ostatní YouTubeři a uživatelé sociálních sítí si přejí, aby Brooke byla odstraněna z YouTube.Šokující video

Brooke Houts v krátkém videu nejprve říká, že chce udělat svému psovi naschvál. Pes ji ale evidentně neposlouchá a mladá YouTuberka s ním rychle ztratí trpělivost. Celé video si můžete prohlédnout níže.
Text v překladu zní:
ŠOKUJÍCÍ! YouTuberka Brooke Houts sdílela nesestříhané, špatné video na svém kanálu! Nesestříhaná verze ukazuje, jak TÝRÁ SVÉHO PSA!YouTuberka se za video rychle omluvila a uvedla, že lituje svého chování, ale svého psa rozhodně netýrá. Ostatní YouTubery a uživatele sociálních sítí tento vzkaz ale nepřesvědčil – mnozí z nich si nyní přejí, aby YouTubezrušil mladé Brooke Houts účet. YouTuberka má aktuálně téměř 340 000 odběratelů.Případem se zabývá i policie v Los Angeles, kde Brookežije. Její mluvčí potvrdil serveru Buzzfeed, že případ vyšetřují.