pátek 10. dubna 2020

Žena na smrtelné posteli přiznala, že 12letého syna zplodila se šimpanzím milencem









Angolský zázrak. Tak se teď říká 12letému klukovi z africké země, který prozradil, co mu zesnulá matka prozradila na smrtelné posteli. Řekla mu, že ho zplodila se šimpanzem, do kterého se v džungli zamilovala. Chlapcovo DNA okamžitě začaly zkoumat největší vědecké kapacity v zemi, informoval list Gazeta Nacional.





Je to největší událost v Angole od konce občanské války. Dvanáctiletého Augusta Demba, který po smrti své matky Anity žije se strýcem a tetou v hlavním městě Luandě, tam zná úplně každý!
Maminka mu měla na smrtelné posteli svěřit, že jeho otcem je šimpanz, s nímž strávila vášnivou noc. Vědci se k takovému tvrzení zatím staví poměrně skepticky. “Sex mezi lidmi a šimpanzi je v této lokalitě docela častý, ale tohle je poprvé, co takový styk vyústil v těhotenství,” řekl médiím doktor António Mendes z obecní nemocnice v Luandě.




“Tento objev by mohl zásadně ovlivnit základy moderní vědy,” podotkla ministryně vědy a technologií Maria Cândida Teixeira.

Národní park zuří

Mluvčí národního parku Cameia, který je největší v zemi a kde údajný šimpanzí otec žije, vyjádřila jeho rodině upřímnou soustrast, zároveň ale dodala: “Sex s kterýmkoliv zvířetem v rezervaci je naprosto nepřípustný!”
“Zcela to odporuje návštěvnímu řádu národního parku,” zdůraznila.
Anita Dembo svůj poměr se šimpanzem tajila až do smrti, protože byla v parku zaměstnaná. Kdyby pravda vyplavala na povrch za jejího života, hrozil by jí vyhazov.




Pozn.: Tento článek byl zařazen do rubriky fake news z důvodu, že se o fake news skutečně jedná. Jasné to musí být už z toho, že žádná žena nemůže otěhotnět s žádným zvířetem.