sobota 25. července 2020

ANDREJ BABIŠ MÍŘÍ DO KARANTÉNY.ANDREJ BABIŠ MÍŘÍ DO KARANTÉNY. KORONAVIRUS SE U NĚJ NEPOTVRDIL, PREMIÉR SI VŠAK CHCE NA NĚKOLIK DNÍ „DÁCHNOUT“


Premiér vlády České republiky Andrej Babiš byl ve čtvrtek v dopoledních hodinách převezen do domácí karantény. Testování na koronavirus bylo u Babiše negativní, i přes to se však předseda ANO rozhodl strávit příštích 14 dní v domácí karanténě, a konečně tak dokoukat svůj oblíbený seriál.

„To je snad uplně jedno, že podle těch testů nemam koronu! Starejte se o sebe, jo? Prostě budu 14 dní doma, stejně na vás všecky makam celej rok,“ rozlítil se Babiš na novinářku, která mu položila dotaz ohledně jeho domácí karantény, a proč do ní předseda vlády míří i po negativním výsledku testování.

Andrej Babiš stráví příštích 14 dní v domácí karanténě.

Na jakékoliv další otázky odmítl Andrej Babiš odpovídat a za doprovodu své ochranky se vydal směrem k autu, které ho obratem zavezlo do jeho vily v Průhonicích. Svědci tvrdí, že premiér se při vstupu do vozu ptal jednoho ze svých asistentů, jestli si náhodou nepamatuje jeho heslo k Netflix.
ZDROJ : --> Najdeš zde --<