neděle 29. srpna 2021

Našel na zahradě podivnou díru a strčil do ní prst. Do dnešního dne toho lituje. To, co bylo v díře ukryto rozhodně není pro slabé povahy

 


Rádi strkáte prsty do věcí, po kterých vám nic není? Děláte dobře, protože v mnoha případech se to skutečně nevyplácí. Mohli byste také utrpět něco velmi ošklivého a nebezpečného, co by mohlo změnit celý váš život. Pokud ovšem rádi riskujete, zřejmě vám ani tato zpráva nepomůže. Nedivte se ovšem pak, že se vám stanou velmi zvláštní nepříjemnosti. Přesně to je případ jednoho muže, který našel na své zahradě obyčejnou díru v zemi. Když do ní strčil prst, zažil něco, co určitě nečekal. Byla to velká chyba, ale už bylo pozdě.


Vsadil se na netu

Každý z nás ví od dítěte, že se cizincům nemají otevírat dveře, že nesmíte tlačit prsty do zásuvky a na jiná podivná místa. Ale ne každý dokáže vždy ovládat svou zvědavost. Tento chlap totiž objevil na své zahradě podivnou a temnou díru plnou pavučin. Zveřejnil fotografii této díry a řekl, že nasbírá-li velký počet lajků, vloží tam prst. Lidé se samozřejmě ukázali být zvědaví, takže mu dali lajků tisíce během chvíle.

Muž velmi dlouho váhal, zda má tak riskantní počin podniknout, a proto se rozhodl, že se posilní alkoholem. Po velmi dlouhém doušku whisky se muž nakonec odvážil to udělat. Jak se ovšem ukázalo, byl to velmi špatný nápad.
Naštvaný obyvatel díry

Díra patřila pavoukovi, zvaným Atrakse, který je považován za nejjedovatějšího pavouka na světě. Tento druh pavouka se nachází v australských státech Queensland a Nový Jižní Wales. Pavouk vykopává díry v zemi nebo v tmavých štěrbinách. Jeho jed obsahuje δ-hexatoxin-chemickou látku, která může způsobit masivní bolesti a poruchy krve.

Smrtící čelisti

Pokud tento pavouk cítí, že jeho oblast je ohrožena, neváhá kousnout do vetřelce. Jeho čelisti dokážou prorazit i nehet člověka. Jeho kousnutí už způsobilo nejméně 14 úmrtí, mezi nimiž bylo 7 dětí. Z toho důvodu bylo vložení prstu do této díry velmi špatný nápad. Tenhle muž však měl štěstí a podařilo se mu z toho hloupého nápadu uniknout bez úhony.