pátek 18. listopadu 2022

Shopaholicadel hlásí ovulaci: Snažíme se o mimi, aby tu za pár let byla holka, nebo kluk.

 
Známá influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel nepřestává překvapovat. Hvězdička českého internetu se svým fanouškům svěřuje i s těmi nejintimnějšími momenty, které většina párů nechává za dveřmi ložnic. Tentokrát se na svém Instagramu pochlubila tím, že nastaly dny ovulace, díky čemuž ji se snoubencem Davidem čekají peprné noci: Dvojice se bude pokoušet o miminko!

I když ve vztahu influencerky Shopaholicadel a jejího snoubence Davida není rozhodně vše zalité sluncem, i tak se dvojice hodlá stát rodinou! Přesně o tom totiž vlastním jménem Adéla Pulcová informovala své fanoušky na Instagramu. Shopaholicadel čekají vášnivé noci Žádné romantické podání této radostné novinky nečekejte, influencerka oznámení skutečnosti totiž pojala zcela po svém. “Tak na ovulačním testu jsou dvě čárky a ta druhá je duch, což znamená, že dnes a zítra mám ovulační dny a budeme se v posteli s Davidem snažit o malé miminko, aby tu za pár roků byla holčička nebo chlapeček mezi námi,” napsala Shopaholicadel. Přiložila i snímek zmíněného ovulačního testu a přidala píseň Moniky Bagárové Vysněná.

Idylka mezi partnery nepanuje Že by pár zamilovaně snil o miminku, přímo tak to ale v posledních měsících moc nevypadalo. Jen před několika málo dny Adéla svého snoubence vyhodila z bytu přímo během svého živého vysílání na TikToku, jak jsme informovali. "Mě to nezajímá, skončil jsi. Takže táhni do pí*i," vynadala Adéla svému partnerovi. "Já ti otevřu, až já budu chtít," dodala. Zkrátka idylka.


Otěhotnět se jí dlouho nedaří Je však pravdou, že o miminku influencerka hovoří často, ale prý kvůli návalu hejtů a kritiky se jí otěhotnět zatím nepodařilo. To ostatně také vyplulo na povrch v jednom ze streamů. "Neurážejte mě za tu panenku, že mi je, kolik mi je. Prosím vás, mně to hrozně pomáhá na psychiku. Zatím se nám nedaří miminko, kvůli vám haterům a ze stresu," prozradila na sebe Adéla. "Není to jen kvůli stresu, ale i zdraví, že jo," doplnil ji David, což ale neměl dělat. "Ne, je to hlavně kvůli haterům," napomenula ho influencerka.