pátek 10. března 2023

Shopaholicadel se zlobí: Drsné útoky na Davču, zasahovat musela policie


 Youtuberka Adéla Pulcová, známá jako Shopaholicadel, nemá zrovna nejšťastnější životní období. Řeší problémy ve vztahu se svým snoubencem Davidem. Poté, co se se svým trápením svěřila fanouškům, zjistila, že se stal terčem slovních napadení ze strany jejích followerů, a to do takové míry, že musela zasahovat policie. Informaci s apelem na to, aby k podobným incidentům již nedocházelo, sdělila influencerka prostřednictvím svého Instagramu. Útoky na Davida


Tentokrát fanoušci Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel pořádně namíchli a i přes to, že zrovna prochází vztahovou krizí, musela se svého přítele Davida veřejně zastat. "Chtěla jsem vás poprosit o jednu věc. Řekla jsem o Davidovi věci, co jsem řekla, moje chyba, měla jsem si to nechat v soukromí, ať je to mezi náma, jaký je, musíme si to vyřešit sami a netahat to na internet," uvedla Pulcová ve storíčku na svém Instagramu. "Chci vás poprosit, abyste přestali Davidovi psát ošklivý, vyhrožující a urážlivý zprávy. Nedělá se to," dodala naštvaně.

 Celý incident, kdy se stal David terčem slovních útoků Adéliných followerů, zřejmě vyeskaloval do té míry, že musel hledat pomoc u mužů zákona. "Vy se divíte, že to pak musí řešit přes policajty? Já se tomu klukovi na jednu stranu vlastně vůbec nedivím," řekla svým fanouškům a zdůraznila, aby Davida ze všeho vynechali a nechali ho na pokoji.


Problémy ve vztahu


O krizi ve vztahu, kterou Adéla s Davidem momentálně řeší, informovala sama influencerka prostřednictvím svého YouTube kanálu. "Zřejmě jste si už všimli, že v poslední době to mezi mnou a Davidem není v pohodě," uvedla smutně. "Máte pravdu, není to v pohodě a není to jen kvůli tomu, že nemá práci a že všechno platím sama," dodala. 

Kontroverzní influencerka se svěřila s dojmem, že se ve vztahu se svým snoubencem snaží jen ona. "Mám pocit, že ten vztah udržuju pohromadě jenom kvůli svojí práci," řekla Adéla, kterou mrzelo i to, že jí přítel zapomněl popřát k MDŽ. "Kdybych nebyla na sociálních sítích. Nebyla bych youtuberka, nebyla bych tiktokerka, tak bych tomu klukovi dala kopačky a nikdo by to neřešil, jenomže jak jsem známá, tak to není tak jednoduchý," prozradila.