pondělí 26. června 2023

Shopaholicadel a její Honza jdou proti proudu: Nejdřív dítě, potom svatba. Matky s nimi nemluví

 

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel a její přítel Honza jsou spolu sice teprve několik měsíců, ale už nyní plánují udělat velký vztahový krok. „Teď plánujeme to miminko, svatba až poté,“ prozradil pár v rozhovoru pro eXtra.cz. Dvojice se rozpovídala i o společných plánech na léto, ale také o napjatých vztazích se svými rodinami. I Honza se nyní doznal k tomu, že se s ním jeho rodina, kvůli vztahu s Adélou, nebaví. „Je to složité,“ svěřil se.


Letošní březen je pro Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel a jejího přítele Jana Kulase zásadním termínem - právě tehdy se dala dvojice dohromady. „Můj život je od 10. 03. 2023 ten nejlepší, jaký může být. Jsem moc šťastná a spokojená, a hlavně jsem skutečně zamilovaná, mám konečně tu pravou lásku, co jsem celý život hledala,“ zveřejnila tehdy influencerka na své sociální sítě.


Kolem Adély a jejího nového vztahu bylo v tu dobu pořádně rušno - s Honzou se totiž influencerka dala dohromady velmi rychle po rozchodu s předchozím přítelem Davidem. Panovala napjatá atmosféra, expartneři se veřejně pošpiňovali a také přišlo na řadu několik závažných osočení. (Pozn. red. - Adéla například veřejně prohlásila, že David má AIDS, jak jsme psali.)


Jejich láska narušila vztahy s rodinou Adélu jsme společně s jejím novým přítelem Honzou zastihli na galavečeru RedFace, který se uskutečnil 24. 6. v pražské Unyp aréně - při té příležitosti nám pár poskytl rozhovor. „Ze začátku nebyly dobré reakce,“ promluvili o tom, co na jejich vztah říkalo okolí. Dvojice zároveň přiznala, že kvůli jejich vztahu zažívají dusno i se svými rodinami. „Moje máma, ta se mnou vůbec nemluví,“ řekla Adéla. Ta má však špatné vztahy s rodinou dlouhodobě. „Moje máma, to je taky takové složité nyní,“ přiznal i Honza s tím, že za složitou situací mezi ním a jeho matkou stojí právě poměr s Adélou.


Chystají velký vztahový krok - plánují miminko, poté přijde na řadu svatba 
A i když jsou spolu teprve 3 měsíce, dvojice plánuje vztah posunout. „Teď plánujeme to miminko,“ řekla influencerka. „Svatba až pak za několik let, dáváme tomu čas,“ dodal Honza. Rozhovor, ve kterém se pár rozpovídal i o společných plánech na léto nebo o tom, zda se i oni objeví v kleci v bojovém souboji, si můžete přehrát v náhledovém videu.