pondělí 26. června 2023

Kafuu vyhrála v plácání přes zadek.

 
V sobotu se uskutečnil první galavečer Red Face, který své návštěvníky lákal na bitvy influencerů, profi zápasy, ale i pořádnou dávku bizáru. O tu se postaral v tomto případě souboj v plácané přes zadek, v němž proti sobě stanuly české hvězdy OnlyFans – Anna Hamannová alias Kafuu a Peťulka. Vítězný triumf si odnesla Kafuu, která nám v rozhovoru přiznala, že čekala, že dostane nasekáno více. 


Galavečer Red Face si pro návštěvníky připravil doposud něco nevídaného, a to turnaj v plácané po zadku. S účastí neváhaly hvězdy OnlyFans a utkaly se proti sobě. Peťulka odcházela z klece se sklopenou hlavou, zatímco Kafuu odcházela jako šampionka. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o přípravách na zápas a také se svěřila, že od soupeřky čekala více.“Já jsem čekala, že dostanu víc. Ale užila jsem si to moc,” komentovala pouze pár chvil po zápase. Samotnou ji překvapilo, že více než zadek ji bolí ruka, protože soupeřku rozhodně nešetřila. “Myslela jsem si, že mě zadek bude bolet více, více mě bolí ruka,” směje se a dodává, že při pohledu na statnější soupeřku očekávala větší rány.


Kafuu se připravovala doma s přítelem 
Na zápas se podle ní připravovat zrovna nešlo. “Připravit se na to nedá, doma mě plácal přes zadek přítel. Nečekala jsem to, do poslední chvíle jsem si myslela, že to nedám,” popisuje své přípravy. Zároveň přiznává, že pokud by se naskytla další nabídka jít do podobně bizarního zápasu, neváhala by.
Zápas, jehož rozhodčím se stal bývalý český pornoherec Robert Rosenberg, měl několik kol a dámy se střídavě plácaly přes svá pozadí. Musely se řídit striktními pravidly, při ráně nesměly udělat jediný krok. Za úhyb byly přičteny body soupeřce. O výhře tedy rozhodovaly body a v případě remízy pak počet modřin.