čtvrtek 15. června 2023

Shopaholicadel šikanuje svého kluka v přímém přenosu: Jízlivosti i citové vydírání, stejně jako s Davčou


 Tentokrát si ve společném živém streamu youtuberky Shopaholicadel a jejího partnera Honzy Kulase followeři vyslechli pořádnou dávku citového vydírání s třešničkou na dortu v podobě jedovaté jízlivosti. Zdá se, že jejich láska dostává první trhliny, a sledující netrpělivě čekají, kdy se bude Adélina vztahová historie opakovat.


Prvotřídní vydírání Pomalu, ale jistě si začíná partner Adély Pulcové alias Shopaholicadel zoufat. Nejen followerům na TikToku se zdá, že nad dokonalým vztahem kontroverzní youtuberky a jejího prince na bílém koni Honzy Kulase se stahují první mračna, která s sebou nesou smršť v podobě citového vydírání, v němž je Adéla přebornicí. "Co si budem, Honza je krásnej chlap a o holky by nouzi neměl. No ani bych se nedivila, kdyby ho klofla nějaká jiná. Asi by se o něj uměla postarat líp než já, já jsem přece na ho*no ženská," začala Pulcová nakvašeným tónem. "Podle internetu ani vařit neumím. No neumím, ani Honzovi to nechutná, tak co," dodala jízlivě, zatímco Honza vše poslouchal. "Můžu k tobě bejt upřímná, pokud teda my dva ještě jsme. Jsem fakt na ho*no holka, vařit neumím, nevařím každej den, hlavně neumím vařit omáčky, který by měl jíst, neumím domácí knedlík, měla bych vařit omáčky, aby měl prostě pořádnou stravu," pokračovala s citovým vydíráním a sklenkou od vína v ruce.


Vyhrožování dětmi Youtuberka nakonec ještě přitvrdila, když začala mluvit o svém potenciálním potomkovi. "U mýho dítěte to bude tak, že s ním budu trávit čas já a ten táta s ním nebude vůbec," útočila dál na stále se bránícího Kulase. "No já to dítě prostě chci, takže je mi vlastně jedno, kdo mi ho udělá, hlavně, že ho budu mít," hrála dál na city Shopaholicadel. Ještě nedávno přitom bylo vše v naprostém pořádku a zalité sluncem. V otevřeném rozhovoru, který Shopaholicadel poskytla redakci eXtra.cz, pěla na Honzíka samou chválu. Pouhých pár dní poté se influencerka opět proměnila v lítou saň, která se snaží svého partnera veřejně kastrovat.