pátek 9. června 2023

Shopaholicadel promluvila o Honzovi: Je jako můj táta. Má pevnou ruku a dokáže mi dát klidně na zadek.

 

Partner Adély Pulcové alias Shopaholicadel působí vedle kontroverzní youtuberky tiše, až zakřiknutě. Jak se ale ukázalo v exkluzivním rozhovoru pro pořad eXtra Host, dokáže jí i pěkně vyčinit.


Honza to s ní umí Youtuberka Shopaholicadel vyrůstala pouze s maminkou a sestrou. Její otec totiž rodinu opustil, když byla ještě malá. Se svým tatínkem se vůbec nestýká, nikdy se ho nepokusila vyhledat a prý o to ani nestojí, a to z důvodu, že je opustil, což Adéla vnímá jako zásadní zradu. Je tedy velmi pravděpodobné, že právě absence otce v rodině v ní vyvolala její panický strach ze samoty. Jeho odchod od ní a její sestry tak projektuje do svých partnerů. O svém příteli Honzovi dokonce ve svých streamech tvrdí, že je jako její táta. "Na Honzovi obdivuju, že zvládá moje výkyvy nálad," řekla v pořadu eXtra Host Shopaholicadel. "Má svatou trpělivost, a když ho naštvu, tak než abychom se pohádali nebo rozešli, tak mi dá přes p*del," dodala se stydlivým úsměvem.


Místo léků výprask Adéla chápe, že časté výkyvy nálad jsou na jejích streamech problém, zvláště kvůli tomu, že je potom prý zlá a sprostá. "Nemůžu s tím nic dělat. Já jsem kvůli tomu brala i léky na uklidnění, ale to mi taky vůbec nepomohlo. Ideální by bylo, až bude mít Honza řidičák, abychom dojížděli do Příbrami za mojí psycholožkou," uvedla kontroverzní youtuberka. Na Honzu ale prý rozhodně není tak zlá, jako byla na Davida. "Honza na mě má tu pevnou ruku, a když už se něco děje, tak to říkám na rovinu, prostě dostanu přes p*del," zopakovala influencerka. Toho, že by takový výprask přerostl v domácí násilí, se ale nebojí. "Honza by na holku ruku nikdy nevztáhl," dodala.


"Když se pohádáme, tak brečí a bojí se, aby o mě nepřišel," práskla na svého partnera Adéla. Kdo je tedy v tom jejich vztahu větší sekerník? "Já si spíš myslím, že Honza. Když trochu zvýší hlas, tak já se mu hned omlouvám, že už to neudělám," vysvětlila Shopaholicadel se smíchem provinilé holčičky.