pondělí 21. srpna 2023

Rozzuřená Shopaholicadel sepsula Kazmu: Chtěl ses na mně přiživit.

 
Youtuberka Adéla Pulcová, na internetu nechvalně proslulá jako Shopaholicadel, se na svém Instagramu pořádně pustila do Kamila Bartoška alias Kazmy. Bizarní postavičku českých sociálních sítí k smrti urazilo, že nebyla pozvána na slavnostní předpremiéru jeho nového filmu.


Uražená Shopina Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se zase pořádně rozohnila. Jednak ji vytočilo, že nebyla mezi VIP hosty Kazmovy velkolepé předpremiéry ONEMANSHOW: The Movie, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, z čeho šla ale úplně do vývrtky, bylo zjištění, že její influencerský vzor Nikola Čechová neboli Shopaholic Nicol na rozdíl od ní pozvání dostala. 

 "Jako děláte si ze mě srandu? Neříkám, že mi to nějak extra vadí, je mi to jedno, stejně ten film bude nějakej podvod, nebo krávovina, nebo nějaká tajenka k něčemu jo, ale Shopaholic Nicol pozvou a mě ne?" položila si otázku youtuberka, která se sice snažila tvářit, že je jí celá záležitost upřímně jedno, ale bylo vidět, že se v ní pění krev.

 Nešlo totiž pouze o jedno storíčko na Instagramu, kde vyjádřila, jak se jí situace neskutečně dotkla, ale během večera následovala další, a kdyby měla Shopaholicadel schopnost plivat kolem sebe síru, určitě by to udělala. "Lidi, já to řeknu upřímně asi takhle. Když je moje fotka v traileru a ve filmu není, tak to si jako Kazma chtěl nahnat sledovanost, aby na to šlo více lidí?" osočila Pulcová známého moderátora, který se influenceringu věnoval ještě dříve, než Adéla zjistila, k čemu slouží YouTube. 

 "Jako promiňte, ale on si sám sobě se*e do huby, což není nějaká nadávka na něj, ale pro mě je nepochopitelný, že mě takhle využil kvůli traileru," nebrala si servítky Adéla. "Je to od něho dost hnusný a měl by se za to stydět. Ani ode mě neměl povolení, že tu fotku mohl použít," dodala influencerka a rozhodla se Kazmu potrestat tím, že na jeho snímek do kina vůbec nepůjde.


Nemohla vychladnout 

Ani během cesty z restaurace domů uražená Shopina nevychladla a kopala kolem sebe dál. "Takže teď jsem se koukala, kdo všechno byl na tý slavnostní předpremiéře Kazmova filmu. To si děláte prču, že tam byli úplně všichni, co něco znamenají na internetu, a já jsem tam pozvána nebyla jenom kvůli tomu, jak se chovám a že mám hate?" vyšilovala ve videu, až jí přeskakoval vzteky hlas.

 "Jako pardon, že jsem na internetu, jsem sprostá a vulgární, protože se zastávám svýho psa, svýho přítele a nenechávám si nadávat do svojí rodiny," řekla Adéla, která se cítí být váženou hvězdou sociálních sítí. 

"Promiň, Kazmo, ale tohle jsi vážně přepísknul! Pozvat tam všechny youtubery, influencery, tiktokery, streamery, co něco znamenaj, a jedinou mě z toho vynecháš? To bylo od tebe dost hnusný, měl by ses stydět. Fakt, tohle už je na mě moc." poslala Kamilu Bartoškovi alias Kazmovi vytočený vzkaz.

 Adéla Pulcová je bohužel bytostně přesvědčená, že na akci nebyla pozvaná pouze z důvodu, že má na sociálních sítích mnoho hatů, místo toho, aby si uvědomila, že problém bude v jejím chování, vyjadřování a naprostém nedostatku sebereflexe.