čtvrtek 17. srpna 2023

Shopaholicadel řeší už i na Slovensku.


 Kontrovezní influencerka Shopaholicadel začíná poutat pozornost i u slovenských sousedů. Manžel Zuzany Plačkové se nestačí divit, co u nás v České republice máme za poklady. Na instagramu se René Strausz netají svými zhnusenými reakcemi. Shopaholicadel je velmi probíranou osobou na sociálních sítích. Její kontroverzní činy a chování komentují stovky až tisíce lidí každý den. Spousta followerů na sociálních platformách čeká, kdy tato influencerka a tiktokerka bude sdílet své mnohdy bizarní příhody. Poslední velkou událostí je chování Shopaholicadel vůči jejím mazlíčkům, které podle mnohých hraničí se zanedbáním zvířat. Sociální sítě, hlavně TikTok, obletěla videa s tím, jak Adéla vyhodila mrtvé morče mezi odpadky, a také to, že nepodává léky psovi Ricovi.


Shopaholicadel zaujala manžela Plačkové Velkou ostudu udělala Adéla i u slovenských sousedů. Jejího vystupování si všiml i manžel influencerky Zuzany Plačkové, známý tiktoker René Strausz alias Rene Rendy. Na Instagramu ho zaujalo video, kde bylo uvedeno, že Adéla nechala své morče zemřít a vyhodila ho do odpadu. "To nemyslíte vážně toto. Úplná m*dka, vypadá jak Quasimodo," komentuje René. Lidé se nestačí divit, že Adéla má tolik sledujících a považuje se za celebritu. "Je to odporná k*áva. Králík už to má určitě taky za sebou," osočují influencerku lidé na sociálních sítích.


Sám Strausz má na kontě také probírané kauzy a zaujal pozornost široké veřejnosti, když se svou manželkou byli zadrženi v drogové kauze. Plačkové a jejímu partnerovi prý kauza pomohla, Shopaholicadel ale může pořádně uškodit, protože na rozdíl od slovenských kolegů kvůli svému chování ztrácí sledující.