úterý 8. srpna 2023

Shopaholicadel čeká další rozchod. A taky miminko a vojna jako řemen.

 

Je populární, i když absolutně nepochopitelně. Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) v březnu v rámci pár hodin po rozchodu vyměnila jednoho partnera za druhého a o Honzíkovi Kulasovi od té doby hovoří jako o lásce, se kterou zestárne a bude mít miminko. Karty Barbary Kočkové sice potvrzují, že plodu lásky se skutečně dočká, ale s někým úplně jiným. A toho bude poslouchat na slovo.


Shopaholicadel: Konec vztahu je blízko, říká kartářka Jakkoli je to k neuvěření, že Shopaholicadel někoho zajímá, dělá tak bizarní věci, že stále přitahuje obrovský zájem o svou osobu. A to i u lidí, kteří se jinak sociálním sítím a influencerům obloukem vyhýbají. Není dnes snad ani žádného ministra nebo ředitele banky, který by její jméno neznal. Je tak zvláštní, že klidně přizná, že mlátí svého přítele, vyhrožuje mu zavoláním policie nebo se na smrt uráží kvůli tomu, že si dovoluje být v tiktokových soubojích jeden na jednoho mnohem úspěšnější. A žárlí nejen na úspěch, ale i na případné další holky.


Co původně prezentovala jako lásku až do konce života, se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Jasně to takto vidí jak její expřítel David Pražák, tak kartářka, kterou naše redakce oslovila. „S tím momentálním mužem stoprocentně nezůstane. Tam není jediná šance. Dítě mít ovšem bude. Jak si ho obstará, to nevím, ale určitě ne s ním,“ sdělila eXtra.cz vědma nejen slavných a majitelka soukromé věštírny Barbara Kočková. Naznačuje tím, že karty někdy budoucnost ukáží, ale jen částečně a málokdy celou.


Proč jí kluci otročí A bude mít podle ní Adéla vůbec někdy štěstí v lásce, když stále kopíruje ty stejné chyby ve vztazích? „Bude ho mít, ale vždy jen chvíli, velmi krátkou. Ukončí to a přijde další. Ale zároveň se mi ukazuje, že ke štěstí nepotřebuje muže. Umí se sama učinit šťastnou. Co chce, za tím si jde a nějak si to vydupe. Má svůj svět a ti partneři jsou v něm po určité době vlastně vetřelci,“ naznačuje výklad karet. „Ta dívka mi vychází jako mimořádně silný vůdčí typ. A je zvláštní, že o takové typy žen někteří muži usilují, usilují o ten vztah a bojí se, aby to dámy s nimi neskoncovaly. Když je někdo energicky nad druhým, tak se bojí, aby o něj nepřišli. A té druhé straně pak dovolí takové chování, které by většina mužů nikdy nepřipustila. To zacházení tolerují,“ říká i bez znalosti „případu Shopaholicadel“ zcela přesně.


Muž, kterého bude poslouchat Nakonec, jak už to tak bývá, bude prý všechno jinak. „Vejde jí do života člověk, který jí nasadí obrovskou laťku. Nenechá sebou mávat, bude nad ní. A ona z něj bude mít absolutní respekt. Bude mu zobat z ruky. Vycítí to, že má nad ní úplnou převahu,“ dodala pro eXtra.cz Barbara Kočková, která nám už v dřívější předpovědi naznačila, že Adélu čekají brzy finanční problémy a správně na přelomu roku uhádla konec Adéliny lásky k Davidu Pražákovi.