pátek 11. srpna 2023

Shopaholicadel fantazíruje: V Kazmově filmu jsem za hvězdu.

 

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se pokouší dostat na předpremiéru Kazmova celovečeráku. Influencerka se na sociálních sítích rozčiluje, že všichni dostali pozvánku a jediná ona ne. Nechala se přitom slyšet, že ve snímku hraje a její fotka se dle jejích slov objevila i v samotném traileru.


Téměř po celé republice jsou nyní k vidění billboardy a upoutávky na nejnovější počin internetového baviče Kamila Bartošky alias Kazmy. Ty lákají na Kazmův celovečerák s názvem ONEMANSHOW: The Movie, který v kinech zažije premiéru již 17. srpna. Na dlouho utajovaném projektu pracoval společně s celým OMS týmem údajně 4 roky a celá "sranda" vyšla na 72 milionů korun. Slavnostní předpremiéra se uskuteční již o 2 dny dříve, přičemž mezi prvními, kdo film uvidí, je hned celá řada slavných osobností nebo známých influencerů - to je zřejmé ze sociálních sítí, kde se vybraní pozvaní pyšní zlatými pozvánkami, které jim tvůrce nechal osobně zaslat až domů. A právě to se dotklo tiktokerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel, která se pozvánky do dnešního dne nedočkala.


Shopaholicadel se pokouší dostat na Kazmův celovečerák "Jak to, že mně pozvánka nepřišla?" čílí se nyní Shopaholicadel na všech svých kanálech. Skutečnost, že se pozvánky nedočkala, se Adély velmi dotkla - obepisuje nyní ostatní influencery se zvídavými dotazy a pokouší se na slavnostní premiéru za každou cenu probojovat. Nechala se dokonce slyšet, že ve snímku hraje a že se objevila i v samotném traileru na film. "Mě docela překvapilo, že tam dal moji fotku. I když je rozmazaná, všichni víme, že to je Shopaholicadel," řekla například v jednom ze svých posledních stories na Instagramu. "Třeba ten film bude jenom nápověda na další indicii, třeba jsem opravdu výtvor Kazmy, kdo ví?" dodala.


Kazma láká: Po filmu všechno teprve začne Kazma svůj film poprvé představil v rámci letošního ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Podařilo se mu dokonale obelstít nejen vedení festivalu, ale také řadu herců, jak jsme psali. Přímo na místě se o připravovaném snímku rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. Jako autor celého projektu pak divákům vzkázal, že zážitek, jaký si 17. srpna odnesou z kin, si ještě nikdy z promítání neodnesli.