středa 16. srpna 2023

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček

 
Jedna z nejkontroverznějších influencerek Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel má na sociálních sítích po dlouhé době opět z ostudy kabát. Adéla totiž na Instagram umístila část nového klipu zpěvačky Ewy Farne (30) s tím, že je obrovsky nadšená, že se v něm objevila a vůbec to nečekala. Celá historka má jediný háček. Farna vytvořila interaktivní klip a objevit se v něm může tedy každý. Lidé Adélu pořádně zkritizovali.

Před pár dny jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček Ewa Farna oslavila 30. narozeniny. Při této příležitosti Ewa vydala nový song, který nyní promuje nejenom na sociálních sítích. „Mám venku nový song! No a co – to docela sedí. Tak si to dejte, na webu koukněte na interaktivní klip a já jdu slaviiit,“ informovala zpěvačka s tím, že chystá k narozeninám velký koncert v O2 aréně.

Nový song Farne neunikl ani Shopaholicadel, která na svůj Instagram umístila příspěvek, u kterého se snaží v lidech vyvolat dojem, že je jeho součástí. „To je pecka. Ale má fotka se v tomto videoklipu opravdu objeví. Ani jsem to nečekala, překvapilo mě to a jsem z toho nadšená. Evička má krásné písničky, ráda je poslouchám,“ píše Adéla.V tom klipu může být každý, zuří lidé

Celý problém tkví v tom, že v interaktivním videoklipu Ewy Farne si může zahrát naprosto kdokoliv. Lidé se nenechali jen tak jednoduše oblfanout a Adélu pořádně zkritizovali. „Adélo, víš moc dobře, že tě tam nedala. Je to interaktivní videoklip, mohu tam být i já, když si tam vložím svou fotku!!! Proč máš furt tendenci lhát a vymýšlet si, když je to jednoduše zjistitelné,“ zuří.

Lžeš. Je to z aplikace typu ReFace. Vložíš do videa svou fotku s nápisem a jsi tam. Takhle si vymýšlí děti , protože si přejí být u interpretů ve videu. Ale ty jsi přeci jen dospělá osoba,“ píší ostatní. Dokonce se ozvali i ti, kteří nezapomněli, že Adéla dřív neměla Farnou vůbec v lásce.
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený @Official-shopaholicadel30@ (@official_shopaholicadel30)Minule na streamu si říkala, že nemáš Ewu ráda kvůli tomu, jak se k tobě chovala, když si byla v SuperStar,“ připomněli jí. Shopaholicadel ale na žádný z komentářů nereagovala a dál směle pokračuje ve své bizarní pouti sociálními sítěmi.