neděle 3. září 2023

Nechutný útok na Shopaholicadel. Hejtři ji chtějí mrtvou.

 

Ve světě českého internetu nechvalně proslulá influencerka Adéla Pulcová neboli Shopaholicadel byla opět nepříčetná. Na Instagramu promluvila o tom, jak si z ní vystřelil jeden z jejích hejtrů.

Parte na dveřích Youtuberka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel v poslední době nedělá nic jiného, než že se na sociálních sítích vzteká, nadává a křičí. Tentokrát na Instagramu předvedla další ukázkový hysterák. Stala se totiž terčem nejapného vtípku. Jakýsi Jimmy, kterého bizarní influencerka evidentně zná blíže, vyvěsil na dveře domu, v němž ona bydlí, smuteční oznámení s jejím jménem.


Černý humor takového kalibru Adéla nemohla absolutně rozdýchat. Ve vzteku se pitvořila jako malé děcko, a jak je jejím zvykem, použila výhrůžky policií. "A řeknu tu jednu věc, když se tady vyjádřím k panu Jimmymu. Jimmy, otravovat u cizího baráku bylo hoodně špatný," křičela Pulcová ve storíčkách na svém Instagramu. "Mám to vyfocený a budu to řešit přes policii! Máš velkej průser, Jimmy! Zamysli se nad sebou, než na někoho budeš dělat parte. Jaký by to bylo, kdyby někdo dělal úmrtní list na tebe?" vyhrožovala Shopina mnohokrát ohranou písničkou s udáním na policii.


Vztek na followery Na jistého Jimmyho použila stejná slova, která zřejmě sama slýchá ze strany svých odpůrců. "Zamysli se nad sebou, Jimmy, ty nejsi normální! Ty jsi labilní na hlavu! Jdi se zahrabat a jdi radši tejrat svoje dva psy, co máš doma. A vy mi přestaňte lízt na Instagram. Stejně to heslo nezjistíte," vyšilovala Adéla a následně se pustila i do svých followerů, což u ní také není nic neobvyklého.


"Takže, lidi, já jsem to tady řešit nechtěla, ale bohužel se pořád najdou lidi, co to pořád budou dělat, a mně budou"Takže, lidi, já jsem to tady řešit nechtěla, ale bohužel se pořád najdou lidi, co to pořád budou dělat, a mně budou neustále chodit upozornění na e-mail. Heleďte se, já mám tak zabezpečenej ten Instagram, že si uvědomte, že můžete zkoušet jak chcete se mi dostat na Instagram, ale věřte, že se tam ani nedostanete. Docela velká trapárna!" hysterčila youtuberka, která v minulosti poskytla velký rozhovor i pro eXtra.cz.