úterý 17. října 2023

Shopaholicadel dohnala snoubence Honzíka k slzám. Ze žárlivosti mu zakázala TikTok. Fanoušci ho měli radši

 
Nedávno se veřejně zasnoubili, a už jsou opět na nože. Influencerka Adéla Pulcová, známá jako Shopaholicadel, a její snoubenec Jan Kulas už spolu nebudou dál streamovat. Zlomený Honza umístil na své sociální sítě vyjádření, že končí na TikToku. Za vším stojí urážlivá influencerka, která nemůže překousnout, že dostává méně dárků než její miláček. Odchod z TikToku Mezi influencerkou Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím snoubencem Janem Kulasem to opět vře. Mohou za to společné streamy, které poslední dobou pravidelně končí hádkou. Spory mezi partnery došly dokonce tak daleko, že se Honza rozhodl odejít z TikToku. "Ahojky lidičky, chtěl jsem za dnešek poděkovat na streamu za ty fakt drahý dárky, ale bohužel TikTok mi zase hodil klacky pod nohy, protože si musím ověřit i ten druhej účet," začal s vysvětlováním Kulas s tím, že mu aplikace nechce přijmout snímek občanského průkazu, tudíž nemůže požádat o obnovení účtu. "Ale to vůbec nevadí. Peníze budou, my nebudem," dodal ve svém vyjádření na YouTube.


V jeho hlase byl patrný smutek, jeho vztah s Adélou totiž v poslední dobou není zrovna zalitý sluncem. "Jinak vy víte, co se tam zase stalo, že Adéla na mě zase začala bejt hnusná... Jak jinak, ale to je tím, že mi tam lidi posílají drahý dárky a jí ne," vysvětlil, v čem je zakopaný pes, a sdělil svým followerům, že nyní bude vysílat na streamovací platformě Twitch, kde žádné posílání dárků nefunguje, tudíž Adéla nebude mít důvod žárlit.Reklama z Youtube

Zničený snoubenec Zlomený Honzík podle svého vyjádření věří, že když zmizí z TikToku a nebude v duelech dál vítězit nad svou psychicky labilní partnerkou, vyhrocená situace v jejich domácnosti se uklidní a vše bude opět zalité sluncem. K situaci mezi Kulasem a Pulcovou se vyjádřil na sociální síti i youtuber FatDad. "Musím říct, že jsem takhle zlomenýho chlapa snad ještě neviděl," řekl a dodal, že se před časem dostal ke konverzaci mezi Honou a jednou slečnou, ve které tvrdí, že Adélu opravdu miluje a že doufá, že se jednou změní.

 "Myslím, že s postupem času Honza musí vidět, že se Adéla nezmění a že je opravdu nejvyšší čas odejít dřív, než bude pozdě," dodal influencer, který působení Pulcové na sociálních sítích pravidelně rozebírá a zdá se, že má o Kulase do jisté míry strach, aby v jednom z influencerčiných hysterických záchvatů nedošlo k fyzickému napadení a jejich každodenní hádky neskončily tragédií. 

Historie se opakuje a Kulas dopadl stejně jako jeho předchůdce David Pražák, který také svého času dostal zákaz používat TikTok. Změna streamovací platformy ale nebyla nic platná, časem totiž Pulcová žárlila na to, že si její expartner našel na Twitchi kamarády, a to odstartovalo další vlnu hádek. Je tedy více než pravděpodobné, že tomu v Honzově případě nebude jinak.
Vše při starém K vyhrocené domácí situaci se vyjádřila i sama Shopaholicadel, která se na videu objevila s náplastí na čele. "Tu náplast na čele neřešte, stala se mi prostě nehoda," řekla hned úvodem svého příspěvku. "Chtěla jsem jenom říct, že teď nějakou dobu budu radši streamovat na TikToku sama, protože když streamujeme s Honzou, tak posíláte drahý dárky jemu a mně žádný dárky nechodí a všichni moc dobře víme, že i TikTok je moje práce a že takhle to dál prostě nejde," vysvětlovala svým fanouškům na sociální síti.

 Následně začala na svého partnera házet špínu, že když spolu streamují, je na ni protivný a zlý. "Mám vás všechny strašně ráda a nebojte se, já se nedám, já jsem silná," začala se Shopaholicadel opět stavět do role oběti. "Já si tady platím pronájem a já tady rozhoduju, takže asi tak," dodala a tím v podstatě potvrdila, že je opět vše při starém. Jestli se po veřejných zásnubách bude konat veselka, to je zřejmě ve hvězdách.