čtvrtek 9. listopadu 2023

Shopaholicadel jako vyměněná: Místo vulgarit předvedla dojemná slova plná empatie


 Bojová organizace RedFace má ve svém týmu novou posilu v podobě influencerky Adély Pulcové. Ta se stala novým členem poroty v hledání talentů, a jak se zdá, práce jí jen prospívá. Jindy vulgární a výbušná influencerka ukázala i svou světlou stránku. Na srdceryvný příběh mladého chlapce, který zkusil štěstí v RedFace a jehož přítelkyně bojovala se zákeřnou nemocí a on musel zajistit nemalé finance na její léčbu, reagovala velice pohotově a empaticky.


Bojová organizace RedFace se může chlubit novou posilou do týmu porotců, kteří se podílejí na hledání nových talentů do budoucích soubojů. Jde o bizarní influencerku Reklama z youtube

Shopaholicadel alias Adélu Pulcovou, která je známá pro velice výrazné a vulgární vystupování na sociálních sítích. Je však zřejmé, že práce opravdu šlechtí a influencerce po letech žebrání na streamech jen prospívá.
Na příběh mladého chlapce, který se pokusil o štěstí v konkurzu do zápasu relativně nové organizace, reagovala Adéla jako porotkyně velice přirozeně a empaticky. "Přítelkyně má nádor na mozku, dalo se s tím pohnout, jenže bylo třeba drahých léků, které se musely zaplatit," začal mladý talent na akci RedFace. "Bylo mi 22 a potřeboval jsem ty peníze, a tak jsem začal trénovat. Jenže jsem se zranil a musel jsem dělat něco jiného. Tak jsem začal hrát videohry za peníze, protože jsem nic moc jiného nemohl. Teď jsem tu a jdu to zkusit znovu," řekl odhodlaně mladík, který porotu skoro až dojal k slzám.


Adéla Pulcová na úrovni Známá bizarní influencerka byla ze slov mladíka dojatá. "Mě to málem rozbrečelo, víme, že rakovina je svině, a je hezký, co chceš udělat pro svou přítelkyni, že chceš ukázat, že na to máš," řekla nezvykle empatická Adéla. Ta se během akce chovala nezvykle mile, na nikoho nekřičela a vyhnula se kontroverzím. Jak jsme již psali, Adéla má za sebou řadu vulgárních konfliktů mezi ní a jejím přítelem, ovšem v rozhovoru, který poskytla redakci eXtra.cz organizace RedFace, ukázala Shopaholicadel i kousek sebereflexe. "Já si za to můžu sama, ale už mě neurážejte za toho mého přítele, protože já se změním a dokážu, že se umím chovat a že ho miluju," říká kontroverzní influencerka.