neděle 17. prosince 2023

Vyhrocené stěhování Shopaholicadel: Naštvaný snoubenec Honza nešetřil vulgárními gesty


 Vyhrocené stěhování Shopaholicadel: Naštvaný snoubenec Honza nešetřil vulgárními gesty

Během stěhování kontroverzní influencerky Shopaholicadel, vlastním jménem Adély Pulcové, došlo ke kurióznímu okamžiku, když jí její snoubenec Honza Kulas ukázal prostředníček. Vadilo mu totiž, že Adéla zůstala nahoře a se stěhováním z bytu v centru Prahy mu vůbec nepomohla. Přes takzvaný intercom, dveřní jednotku s kamerou, jí tak do bytu poslal nepěkné gesto, jak zachytili fotografové eXtra.cz.

Zdá se tak, že Shopaholicadel stěhování nechávalo absolutně chladnou. Veškerou práci, která k procesu stěhování patří, musel obstarat její snoubenec Honza Kulas. Dvojice totiž nevyužila ani služeb stěhovací firmy – na pomoc si přizvali jen dvojici přátel. Stěhování byli přítomni i fotografové redakce eXtra.cz, kteří celý proces zachytili. V jednom okamžiku už byl Honza natolik vytočený, že Adéle nahoru přes videozvonek poslal „fakáče“. Odpovědi na otázky, zda změna bydliště páru znamená definitivní rozloučení s Prahou, či pouze přesun do jiné části města, zůstávají prozatím nezodpovězené.

Honza se statečně držel, aby nevybuchl Během samotného stěhování bylo patrné, že zatímco Honza Kulas věnoval stěhování veškerou pozornost a úsilí, Adéla Pulcová zůstala spolu s pejskem v pohodlí bytu, ze kterého se stěhovali, a nevykročila ven. Ztrhaný snoubenec tak měl co dělat, aby nepropadl totálnímu zoufalství. Shopaholicadel předtím na sociálních médiích aktivně sdílela informace o svém hledání nového bydlení a výrazně měnila své požadavky na dispozice bytu. Původní přání velikého bytu s pracovním prostorem a místem pro tanec a zpěv muselo postupně ustoupit skromnějším požadavkům. Zatím ani není jasné, zda vhodné bydlení nakonec našli, nebo jsou stále v procesu hledání.

Pár se zasnoubil během zářijového galavečera organizace RedFace. Honzík Adélu požádal o ruku přímo v zápasnickém oktagonu, jak informovala redakce eXtra.cz, která hrdličky na místě navíc okamžitě vyzpovídala.