sobota 16. prosince 2023

Madam Shopaholicadel se stěhuje: Snoubenec Honza makal jak šroub, ona nehnula prstemKontroverzní influencerka Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, se momentálně stěhuje ze svého bytu v samotném centru Prahy. Zatím není jasné, kam přesně se se svým snoubencem Honzou Kulasem přesouvají. Zatímco Honza pomáhal odnášet věci, Pulcová ani nepřiložila ruku k dílu. Na místě byl i fotograf redakce eXtra.cz, který celý proces nafotil. Influencerka Shopaholicadel se svým přítelem Honzou Kulasem mění své hnízdečko lásky. Zatím není jasné, zda dají Praze úplné sbohem a přestěhují se mimo hlavní město, či našli něco jiného a zůstanou "Pražáky". Každopádně průběh stěhování zachytil fotograf eXtra.cz, který byl v centru všeho dění.

Jak to tak vypadá, dvojice ani nevyužila služby stěhováků, ale na pomoc si zavolali své kamarády – muže a dívku. O tom, že influencerka se svým snoubencem hledají byt, informuje sama Adéla už dlouhou dobu na sociálních sítích. Jak se zdá, tak nedostala zpětnou vazbu od fanoušků, jakou by si přála. Přesný typ bytu totiž sdílela několikrát za sebou. Změna požadavků Nároky na byt snoubenci mnohokrát změnili. Nejdříve hledali byt o velikosti 4+1 či 4+kk, když se nezadařilo, tak svůj typ snížili na 3+1 nebo 3+kk. To ještě Shopaholicadel doufala, že by v novém domově mohla mít prostor pro svou pracovnu a vysněné místo na své tancování a zpívání. Ani tuto velikost bytu ale zřejmě nenašli. Nakonec snížili svůj limit na garsonku. To byla poslední informace, která se šířila na sítích a kterou potvrdila její již bývalá kamarádka Šárka na svém streamu na TikToku, jehož záznam je na YouTube. Mělo se jednat o nemovitost v Ústí. Zda jedou tam, nebo našli něco jiného, je zatím ve hvězdách.

Zatímco Honza poctivě se stěhováním nábytku pomáhal, Shopaholicadel za celou dobu nevytáhla paty z bytu a zůstala spolu se svým pejskem v teple domova. Na snoubenci kontroverzní tiktokerky byla znát velká únava, jak můžete vidět na fotkách.