sobota 17. února 2024

Nejemotivnější vyjádření Shopaholicadel. S falešnými slzami se omlouvala mamince i sestře, které roky veřejně špinila


 Kontroverzní youtuberka Adéla Pulcová, známá jako Shopaholicadel, zveřejnila na svých sociálních sítích nečekané vyznání. Se slzami v očích, které ovšem nebyly její pravé, se prostřednictvím videa omluvila své mamince Ivaně a sestře Kristýně nejen za své chování, ale i za to, jak je veřejně očerňuje. 


Falešné slzy Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel o své rodině rozhodně nemluví v superlativech. Nedávno ale zveřejnila sáhodlouhé vyjádření. "Ahojky lidi, melounkové a hate. Já se omlouvám, že jsem tady takhle ubrečená, ale bohužel to bez toho pláče nejde," uvedla na svých sociálních sítích Shopina. "Chtěla jsem vám tady něco říct, i když to asi bude zbytečný, protože všichni budete říkat, že to dělám schválně, že lžu, a to samý si bude myslet moje rodina, ale už to v sobě dusím strašně dlouho," dodala influencerka. A právě rodina, s níž je dlouhodobě na nože, byla důvodem youtuberčina dalšího příspěvku. "Chtěla jsem dát vzkaz mojí ségře a mojí mamce, i když pořád říkám, že to rodina není. Já sice říkám takovýhle kecy, že to není moje máma a moje ségra, ale doopravdy tady v hloubi duše to nemyslím vážně a není to tak," vysvětlila Shopaholicadel, která ještě před pár dny házela na svou maminku v živém streamu na TikToku jednu špínu za druhou. Adéla doufá, že se video k její sestře Kristýně a mamince Ivaně dostane a zlepší jim náladu. "Já to řeknu na rovinu, zatím se s vámi nechci vídat, za tím si stojím, ale chci, abys věděla, mami, že jednou jsi mi dala život a já jsem tady nechtěla brečet, je mi jednatřicet let, ale bez těch emocí to nedokážu, ale chtěla jsem ti, mami, říct, že tě mám strašně moc ráda," vzkázala své matce. Slzy, které ovšem "prolila", nebyly pravé, šlo pouze o jeden z filtrů. Influencerka dále zavzpomínala, jak ji máma vzala do pařížského Disneylandu či na dovolenou do Thajska a Itálie, "Děkuju, že jsem si mohla pohladit slona, koupat se se slonem, pohladit si delfína a ty drinky a palačinky k bazénu v hotelu, na to prostě nezapomenu," prozradila Pulcová, čímž dokázala, že se u své rodiny zase tak špatně neměla.
Omluvy a sliby Dále Shopaholicadel přiznala, že se svou mámou trávila neděle na výletech a že sestra jí pomáhala s domácími úkoly, chodily spolu ven a pravidelně hrály deskové hry. "Sestra se mě se svými kamarády zastávala, když mě šikanovali ve zvláštní škole, toho si strašně moc vážím," pokračovala Adéla, která mámě i sestře vzkázala, že je má moc ráda, a pozdravila i jejich manžely. "Chápu, mami, že jsi mě nepozvala na svatbu, protože jsem si to nezasloužila," lkala na videu. "Chtěla jsem vás s Týnou poprosit, abyste respektovaly práci, kterou dělám, a že se jí nevzdám, protože mě to naplňuje, našla jsem se v ní a baví mě," dodala a zmínila i své nadprůměrné finanční ohodnocení. "Chci vám slíbit, že opravdu změním své chování, nebudu sprostá a už zůstanu jen s tím jedním chlapem, abyste o mně neříkaly, že jsem nějaká rajda," sypala si popel na hlavu.


Adéla by si přála, aby obě viděly, že prozřela. "Už vím, co je to rodina, a jednou si založím svou. Budu mít chlapa, který mě doopravdy miluje, nedělá si ze mě srandu, myslí to se mnou vážně, a jednou budeme mít krásnou holčičku nebo chlapečka," vyslovila své přání youtuberka, která se svým chováním zapsala mezi největší bizáry českého internetu. "Jednou v budoucnu bych byla moc ráda, abyste mi daly svoje adresy, protože tvoje nové příjmení, mami, bohužel už neznám, abych vám mohla aspoň poslat moje ručně vyrobené svatební oznámení," vyslovila Adéla své přání s pochopením, že ani jedna zřejmě nebude chtít být na její veselce přítomna. "Chtěla jsem vám ještě říct, že mi strašně moc chybíte. myslím to vážně od srdce, protože jsem to v sobě dusila už dlouho a chtěla jsem vám to říct. Mami, jsi nejlepší mamča na světě a skvěle jsi mě vychovala," dodala závěrem.

Našla toho pravého Ze svého špatného chování Shopaholicadel nevinila sebe, ale své kamarády a expartnery. "Teď už mám chlapa, kterého doopravdy miluji, chci s ním zestárnout, chci s ním svatbu, chci s ním jednou založit rodinu, chci s ním prožívat všechno," má po několika týdnech vztahu jasno o svém současném příteli Josefovi. "Chci dokázat jeho kamarádům a jeho rodině, že si vybral správně, že má slušnou princeznu, která není sprostá, bude mu vařit, bude mu prát a dělat všechno, co má správná ženská dělat," slibovala Adéla. Slzavé údolí se ale na sociálních sítích neohřálo moc dlouho, youtuberka ho po chvíli ze všech svých profilů zase odstranila. Na svém reakčním kanálu na YouTube ho ale zveřejnil Adélin úhlavní nepřítel FatDad, který k němu přidal i pár svých domněnek, proč své vyjádření Pulcová natočila. "Spousta lidí se mě ptá, jestli na Adélu rodina podala trestní oznámení. Jsou to jen moje konspirace, ale Adéle mohla teoreticky do datovky přijít nějaká obsílka a ona byla přinucena tohle udělat, omluvit se, ale jak říkám, jsou to jen spekulace," vyjádřil se youtuber a dodal, že pravdu ukáže až čas.