úterý 20. února 2024

Shopaholicadel už neví, jak se zabavit: Dětský domov si plete se zoo, píší naštvaní lidé


 Shopaholicadel opět vytočila své sledující, když prohlásila, že s novým partnerem Josefem si chtějí jít hrát s dětmi do dětského domova. Své fanoušky na Instagramu žádala o tipy, do jakého jít. V komentářích se lidé bouří, že si Adéla plete dětský domov se zoo, a říkají, ať nikam raději nechodí. Přítel Josef se své partnerky zastal a prosí lidi, ať jí dají ještě šanci. 
Reklama Youtube
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová, která si říká Shopaholicadel, opět pobouřila své sledující rozhodnutím, že by se se svým novým partnerem Josefem chtěla podívat do dětského domova a s dětmi si hrát. “Budu velmi ráda, jak mi budete do komentářů pod tento obrázek psát, jaký dětský domov v Praze s přítelem bych měla navštívit,” píše Adéla na svém Instagramu. Dále dodává, co plánuje v dětském domově dělat. “S přítelem bych ho chtěla navštívit, s dětmi si budeme hrát a rozdáme jim plyšáky,” svěřila se s tím, že to vnímá jako výzvu.
Dětský domov není zoo V komentářích se Adéle ale nedostalo porozumění, spíše přišla smršť hejtů. “Máte tu smůlu, že internet nezapomíná. Lidé také ne. Smažte to. Abyste darovala pár starých plyšáků, co už vám neslouží, na to nepotřebujete anketu, kde budete ukazovat svoji dobrotu. Prostě darujte a nazdar,” napsala Vladimíra v komentáři pod fotku. Další ze sledujících influencerce vysvětluje, že dětský domov není zoologická zahrada. “Dětský domov si chybně představujete jako expozici v zoo. Tam si cizí lidé fakt nechodí s dětmi hrát,” píše další z pobouřených komentujících. Mezi komentujícími se objevila i Veronika, která pochází z dětského domova a k Adéle se také chtěla vyjádřit. “Jako dítě z dětského domova, prosím, nechoď nikoho navštěvovat!” napsala rázně.

Zastání u Josefa Adéla našla zastání u svého momentálního partnera Josefa, kterého světu odhalila celkem nedávno. Ten Adélu hájil s tím, že by měla u svých sledujících dostat ještě šanci, aby ji měli rádi. “Prosím, nepište hejty a dejte Adéle šanci, napište nám, kam máme jít,” poprosil fanoušky, které to ještě víc naštvalo.