pondělí 1. ledna 2018

Tohle je rafinovaný způsob jak přijít na to, kdo si tě odebral z přátel na facebookuTenčí se vám počet přátel na facebooku, ale netušíte, kdo si vás odebral? Konečně na to můžete přijít!
Existuje aplikace, která vám pomůže odhalit toho nepřítele… nebo řekněme člověka, který už nechce patřit mezi vaše přátele. Aplikace WHO DELETED ME vás upozorní na to, jakmile se objeví někdo, kdo má tu drzost si vás odebrat.Při prvním přihlášení si aplikace načte všechny vaše kontakty přátel. Funguje na principu srovnávání. A tak jakmile se opět přihlásíte, aplikace si opět stáhne celý váš seznam. Z rozdílu pak zjistí, patří k těm, kteří už o vás nestojí. Aplikace navíc zjistí, zda se jedná o člověka, který by si deaktivoval účet nebo je to hlupák, který se připravil o přátelství s vámi.
Aplikace je spustitelná nejen na smartphonu, ale také na Chromu a Firefoxu a samozřejmé Apple systému. Pokud však toužíte potom zjistit, kdo si vás smazal kdysi, máte smůlu. Vracet v čase se tato aplikace bohužel neumí.