středa 31. ledna 2018

VIDEO: Nejhloupější Datlův prank?! Youtuber posprejoval kamarádovi auto. Ten ho napadl a na místě zasahovala policie!

Ano, vážně je tu Datel s dalším prankem, z něhož některým z vás asi zůstane rozum stát. A budete se sami sebe ptát, jestli je to zase “fake“, nebo mu něco takového vážně přijde vtipné. Tentokrát se opět rozhodl napálit svého velkého kamaráda Jenise, jemuž posprejoval celé auto. Jenis se přitom chystal své auto právě prodat. A i přesto, že Datel použil při pranku smývatelné barvy, nám to nepřijde zrovna dvakrát vtipné.
Datlův vtípek navíc nešel dvakrát podle plánu. Nejdříve na místě zasahovala policie, jež chtěla vědět, co Datel s autem dělá. I když měl na mále, z problému se naštěstí podařilo vymluvit a vše jim vysvětlil. Když ale Jenis auto konečně uviděl, svému kamarádovi nic nedaroval. Rozzuřený ho dokonce začal mlátit a po jednom z úderů tekla Datlovi krev.
Jenis se pak po youtuberových vtípcích sebral a odjel neznámo kam. A my se mu vlastně moc nedivíme. I když se dala evidentně bez problémů smýt, podobnou bezprostřední reakci by asi měla většina z nás. Přijde vám Datlův prank vtipný, nebo si myslíte, že byla celá situace nahraná?