čtvrtek 4. dubna 2019

Nejtupější blondýna z Prostřeno: Připomeňte si Nikolu z Turnova, jejíž šílené vaření se stalo hitem internetuV zábavném pořadu Prostřeno už vystoupila spousta podivuhodných osob, nad kterými by Gustav Jung hodně kroutil hlavou. Jednou z nich je i Nikola Bartošová z Turnova, která během vaření předvedla takovou sérii šíleností, že jí je odpustíme jenom proto, že jmenuje Bartošová.
Vyučená servírka si pro své hosty připravila tříchodové menu, ale už při přípravě kachny dokázala, že u ní se nikdo dobře nenají. Kachnu rozmrazovala vařící vodou, nedokázala poznat, co je celer a co petržel, a kachní prso považovala za srdce. Její manipulaci při oddělování jednotlivých částí kachny by jí mohl závidět i střihoruký Edward. Nikola se nejprve do kachny zabodla svými drápy, které jí zřejmě zapůjčila Rihanna, a pak si na nebohou drůbež vzala tupé nůžky.

Hosté den, kdy tahle myslitelka vařila, hodnotili jako zatím to nejhorší, co si mohli představit. Ostatně, přesvědčte se sami.

Zdroj: https://www.extra.cz/nejtupejsi-blondyna-z-prostreno-pripomente-si-nikolu-z-turnova-jejiz-silene-vareni-se-stalo-hitem-internetuDíl najdeš na webu : www.sponline.eu