čtvrtek 4. dubna 2019

Když se sepnula dětská chůvička, slyšela matka sténání, pláč a podivné zvuky připomínající mňoukání. Okamžitě běžela ke svému děťátku. To co viděla bylo opravdu děsivé a nikdy na to nezapomene

Dětské chůvičky jsou dnes zcela samozřejmou věcí, pokud jde o péči o dítě. Díky nim matka nemusí být stále u něho, ale jakmile uslyší pláč, může za pár vteřin přiběhnout. Chůvičku měli i Roy s Bernitou, kteří si dítě doslova vymodlili. To proto, že se o něho pokoušeli dlouhou dobu, ale neúspěšně. Stále však nepřestávali doufat a nakonec Bernita otěhotněla. Ani to však nebylo bez problémů.Nejprve kočka a později i těhotenství

Pokoušeli se o dítě opravdu dlouho. Dokonce došlo i k tomu, že žena otěhotněla, ale později potratila. Aby nebyli sami, rozhodli se alespoň pro pořízení roztomilé kočky. O dítě se však snažili i nadále. Nakonec se jim to přece jenom povedlo a vše vypadalo, že budou mít zdravé děťátko. Osud si s nimi přesto zahrál, jelikož se Stacey narodila mírně podvyživená. To ale nebyl příliš velký problém. Měla se čila k světu a svou váhu poměrně rychle nabrala tak, jak bylo potřeba.


Spokojená 4 členná rodina

Najednou se jejich život doslova otočil. Z páru, který měl problémy se stala velmi spokojená rodina. Oba dva rodičové, jejich dcerka Stacey a samozřejmě i jejich kočka Midnight. To byl základ spokojené a zcela bez problémů fungující rodiny. Ukázalo se ale, že ne všechno bude trvat věčně. Osud tomuto páru připravil další poměrně krutou ránu. A ta se samozřejmě týkala toho, co tolik chtěli. Jejich dcerky.


Jejich dítě po 6 měsících onemocnělo

Pro malé dítě je každé nemoc velmi riziková. I proto Bernita neváhala a vzala Stacey ihned k lékaři. Ten provedl několik testů a diagnostikoval celkem běžné nachlazení. I když projevy byly v některých ohledech zvláštní, byl lékař o své diagnóze přesvědčený. Předepsal několik základních léků a poslal maminku i s miminkem domů a nařídil, že malá musí být v klidu a odpočívat. A tak ji maminka uložila do postýlky, aby mohla spán a nachlazení co nejdříve pominulo.


Najednou došlo k tomu, že se začala chovat divně kočka Midnight

Malá Stacey byla uložena a její maminka si šla odpočinout na gauč. Najednou zpozorovala, jak se začíná divně chovat jejich kočka. Bylo to opravdu zvláštní. Stále pouze otravovala, vynucovala si pozornost a chvílemi to vypadalo, jako by chtěla něco naznačit. Bernita tomu ale nijak výrazně nevěnovala pozornost, jelikož si vůbec nedala do souvislostí, že kočky dokážou mít takzvaný šestý smysl a vytušit lépe než lidé, že se něco děje. Nevěnovala jí pozornost i proto, že kočka svou snahu po pár minutách vzdala a odešla pryč.


Najednou se ozval zvuk v dětské chůvičce

Chůvička se aktivovala a to co v ní bylo slyšet, to Bernitu šokovalo. Bylo to jako sténání a mňoukání. V tu chvíli neváhala, rychle vstala a vyrazila ke svému děťátku. Teď nebylo pochyb, kde je Midnight. A v tento okamžik jí také došlo, že si kočka nevynucovala pozornost, ale chtěla upozornit, že s děťátkem něco nemusí být v pořádku. Když přišla do pokoje, čekal ji doslova šok.


Co viděla? To by zamávalo s každým

První pohled patřil chůvičce, do které kočka ze všech sil sténala a mňoukala. Druhý pohled zamířil do postýlky, kde leželo děťátko, které nemohlo popadnout dech, pomalu ztrácelo svou barvu a začínalo modrat. Bylo jasné, že je nutné jednat. Okamžité zavolání pomoci a první pomoc děťátku. To bylo nakonec zachráněno a mohlo žít spokojeně dále. A to vše díky čtvrtému členovi rodiny, kterým byla roztomilá kočička, které tolik záleželo na malém miminku, že se snažila dát všemožně najevo, že něco není v pořádku. A to se následně i povedlo. Díky bohu.